PDA

Zobacz pełną wersję : Bagażnik



Rufi3M
18-03-14, 21:14
Ma ktoś doświadczenie w zakupie bagażnika dachowego.
Nie chodzi mi o orginał za 1,5 tyś tylko o coś budżetowego :)

mixmix
02-04-14, 08:25
liderem w tej branży jest Thule. Ewentualnie jakiś Taurus. Może coś uda ci się w dobrych cenach wyrwać. A z tymi super tanimi to coś czuje że to i tak wszystko z 1 fabryki wychodzi więc jakość będzie podobna.

MotoAutko_pl
02-04-14, 11:33
Zgadzam się,sam posiadam bagażnik dachowy Thule i uważam że to bardzo dobry wybór,może ciut droższy ale chodzi przecież o nasze bezpieczeństwo,te super tanie są także często kiepskiej jakości jeżeli chodzi o ich wykonanie.

KingKong
02-04-14, 18:12
halo. też się przymierzam do zaqpu bagażnika dachowego. przedwczoraj byłem w serwisie i akurat podjechał koleś w syfiku 9 (bo mu hanka olej wzięła - dedykacja dla zombie6 :P ) z bagażnikiem thule i bardzo zachwalał. zapłacił coś mniej niż tysiąc z belkami na rower, więc cena niegłupia (w porównaniu z tym co oferuje honda)

Dealer
02-04-14, 18:21
Polecam stronę mojego kolegi: dopasujbagznik.pl wszystko można kupić tu najtaniej, polecam bagażniki Atery (całe Niemcy z tym jeżdżą) albo whispbar ale to już najwyższa półka:)

poziomek
02-04-14, 21:48
Polecam stronę mojego kolegi: dopasujbagznik.pl wszystko można kupić tu najtaniej, polecam bagażniki Atery (całe Niemcy z tym jeżdżą) albo whispbar ale to już najwyższa półka:)
Te whispbar to są dużo cichsze od Thule?

Dealer
02-04-14, 23:06
thule skopiowało właśnie tą belke, według mnie mało udolnie. Trzymając obie w ręku Wh powala. Myślę jednak że na głośność ma wpływ nie tylko belka ale również auto, profil dachu i inne:(

filipfm
03-04-14, 09:41
Polecam stronę mojego kolegi: dopasujbagznik.pl wszystko można kupić tu najtaniej, polecam bagażniki Atery (całe Niemcy z tym jeżdżą) albo whispbar ale to już najwyższa półka:)

Ja mam Atere i sobie chwale, ale jest maly problem :) nie robia do 9gena ;)

Civicrob
03-04-14, 11:41
Na wspomnianej stronie znalazłem do HB tylko THULE: http://www.dopasujbagaznik.pl/bagazniki-dachowe?red=0&at%5B2%5D=7068

Dealer
03-04-14, 12:15
rozmawiałem z kolegą, powiedział żeby dzwonić i na hasło Civic Klub będą zniżki nawet do 50zł:)

Rufi3M
04-04-14, 16:03
Dzięki za info...Thule fajne jest ale to 600 zł. ...znalazłem coś tańszego pasującego do 9

Dealer
04-04-14, 16:48
co znalazłeś?