PDA

Zobacz pełną wersję : jaki akumulator



jakubols
17-09-05, 20:16
jaki polecacie akumulator do 5gen 1,5??? z racji na jego nietypowe wymiary nie ma chyba duzego wyboru.
zliza sie zima i czas pomyslec o nowym :)

Raptor
17-09-05, 20:20
Centra plus jest calkiem spoko i nie ma problemow z nim

jakubols
17-09-05, 21:12
ogladalem juz cenrty i rzeczywiscie maja dobre parametry i ceny tez nie sa zbyt wysokie. jednak problem jest z rozmiarem. nie widzialem takiej waskiej centry jak jest potrzebna do civica

Raptor
17-09-05, 21:15
musisz poszukac dobrze bo ja tez nie znalazlem odrazu o takich wymiarach, poprostu pytaj w wiekszych sklepach motoryzacyjnych

szpulek
18-09-05, 01:34
przerabialem to niedawno po powrocie z zeslania w deutschach.. na centre nie ma co polowac, nie robi rozmiaru do tego cifa, niby robia, ale trzeba na niej rzezbic zeby weszla.. plus musi byc po prawej stronie, aku ma byc waskie.. ja kupilem austriackie miski chyba 45Ah, wg mnie wazna w aku nie jest firma tylko dlugosc gwary i te wszystkie numerkowe symbole, polecam tez aku z norauto, maja do tego cifa, 199pln, bosche sa znacznie drozsze.. pzdr

Spoon
18-09-05, 11:04
Ja zrobiłem "na bogato" :wink: DELPHI freedom - podobno jeden z lepszych - linka (http://www.motoswiat.pl/?site=dzialy/newsy/newsyj&nr=14&mn=1) cieżko było znależć ale jest :wink: - dedykowany do Hondy między innymi (więc "slim" i wszystko bez problemu) - bezobslugówka z "oczkiem" kontrolnym ale cena była też odpowiednia - troche > niż 200.

jakubols
18-09-05, 14:21
a gdzie go kupowales???? bo jak narazie nigdzie takich waskich nie widzialem. moze dlatego, ze jeszcze nie szukalem :P

Spoon
18-09-05, 17:42
Warszawa ulica Koszykowa wpadniesz :?: /sklepik wspierający chyba inwalidów/?? :D Cienkie są niemal wszędzie - popytaj. W hurtowni też mogłem mieć jakis austriacki sporo taniej - gosć pytał tylko z ktorej strony plus wiec napewno są

Dizzy
18-09-05, 23:03
Kupilem w lutym w norauto marki norauto polecane przez norauto :P i jak narazie bajer - zadnych problemow. Maja waskie, cena ok 200pln.

szpulek
18-09-05, 23:50
ja mam wlasnie ten austriacki, 2 lata gwary.. 180pln, w norauto tez jest, 199pln... pzdr

Ralf
19-09-05, 00:02
BOSCH to najgorsze co mozesz kupic! ja kupiłem ten w Nor Auto i jest ok. zapłąciłem chyba ok 180zł... moze troche mniej a biegunowość sie zgadza i wymiar idealny.

jakubols
19-09-05, 00:09
no to super. dzieki na info. rozejrze sie. do zimy jeszcze jest pare dzionkow :D