PDA

Zobacz pełną wersję : wiekszy tlumik... wejdzie bezproblemowo??



tomcyk
29-04-08, 11:06
witam wszystkich
musze zmienic tlumik, wiec pomyslalem ze kupie cos wiekszego, nie zmienialem w civicu wiec spytam czy jak kupie jakis wiekszy to wejdzie bez problemow?? i jak sie to ma do seryjnej rury?
cos takeigo:
http://www.rage.co.nz/pdf/stainlessmufflersAug07.pdf
(pierwszy ew. przedostatni)

generalnie to szukalem czegos mniejszego....bo nie chce wozic beczki z tylu, ale nie ma...
napiszcie bo ok 14 bede jechal.
dzeki za pomoc

sz3rsz3ń
29-04-08, 13:19
Ja u siebie mam carbonowy bardzo podobny do tego z ofertówki tylko o 10mm mniejszy .... pasuje jak na miarę. pamiętaj tylko żeby dobrze dobrać pojemność wydechu ....bo może się zrobić ciśnieniowy korek i będzie zamulać.

tomcyk
29-04-08, 13:28
wlasnie sie zastanawiam, bo wszystko mam seryjne, a nie chce teraz robic wydechu bo bede motor zmienial, bedzie to banglac?

ELMO666
29-04-08, 22:48
Podczepie sie pod temat choc troche odbiegne watkiem ... Dzisiaj wyczailem na swoim tlumiku koncowym mokra plame mniej wiecej w polowie "wysokosci" na spawie . Niby nic w tym dziwnego ale dlaczego od spodu jest suchutki a juz wyzej cos przemaka? ... Przy wyjezdzie z roboty zobaczylem ze z laczenia ( mam zalozona taka obejme na sasiadujace ze soba koncowki tlumika koncowego i reszty wydechu ) kapie woda i to w dosc duzej ilosci . No i pytanko ... skad ta woda ?? Nie przjmowalbym sie tym gdyby nie fakt ze mam juz zamowiony dedykowany tlumiczek ultera a nie widzi mi sie kolejna wymiana juz za rok. Sry za ot i plz o jaka odpowiedz...