Zobacz pełną wersję : skrzynka biegów z 1.6 IV gena
Witam , mam do was pytanko czy skrzynia biegów z 1.6 sohc IV gen +-110 konióf (nieststy nie mam możliwości chwilowo dowiedzenia się o dokładne numery silnika :/ ), jest taka sama jak w crx-e i 2-gim genie "cyber" ? . Kolega z aso mówi , ze powinno być tak podobnie , ale zawsze warto sie zapytac :) poprostu mam możliwość za psie pieniądze kupić skrzynke i jeżeli jest podobna do crx-a to będzie naprawde gites :) znam to forum i wole zaznaczyć , ze nie znalazłem podobnego tematu :) ma ktos jakąś rozspiske może takowej skrzynki ? chciałem napisać na forum 4g , ale niestety coś mi ich stronka nie za bardzo bangla :/ :afro:
http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=7783
może w tej tabelce coś będzie
crx-e i 2-gim genie "cyber" ?
czyli ma byc jak w crxie czy jak w drugim genie?
crx-e i 2-gim genie "cyber" ?
czyli ma byc jak w crxie czy jak w drugim genie? sorki za literówke :P czy jest taka jak jak w 2-gim genie crx-a ? :) chodzi mi dokładnie o podmianke takowej skrzynki ,ew. przełożenie 3-go i 4-go biegu do mojej skrzynki s40
skrzynia od ohc jest inna niz od sohc i generalnei zadna skrzynai z 4 gena nie podejdzie do gena, i 3 i 4 z tej skrzyni to zadna rewelacja nei ma sensu przekladac.
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.