PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z negatywem c6g hb



pasta725
20-02-14, 21:59
Witam, założyłem camber kit na tył, skręciłem na max, próbuję przykręcić do budy i dupa, nie sięga, zapiera się wahacz wzdłużny o pokrętło gwintu w zawiasie.
Co zdziałać?

CeeJay
20-02-14, 22:42
Zależy ile ci brakuje do tego by przykręcić mały wahacz poprzeczny do budy? Jeśli niewiele to podszlifuj leciutko wahacz wzdłużny w miejscu, w którym zapiera o talerzyk (wiadomo wszystko w granicach rozsądku, żeby nie naruszyć konstrukcji wahacza), bądź sam talerzyk. Jeżeli jednak dużo brakuje to albo rozkręć trochę regulację na camberze by zmniejszyć negatyw albo talerzyk od gwintu do góry. Takie tylko widzę na tą chwilę możliwości. Wybierz sam co ci lepiej pasuje. ;)

pasta725
20-02-14, 22:47
Zeszlifować muszę ze 2cm, więc nie wiem czy to bezpieczne, a nie tależyk tylko nakrętki do kontrowania i kręcenia gwintem.
Problem w tym że teraz skręciłem tyle aby prawie dotykało a negatyw jest bardzo mały.

HEG8
21-02-14, 11:34
U siebie jak miałem negatyw byłą taka sytuacja - po podniesieniu auta z *****istym negatywem - wahacz dotykał amora, po opuszczeniu na ziemię był spory luz. Spróbuj podnieść zawieche lewarkiem, żeby wahacz do góry Ci poszedł, rozkręć camber - przykręć do budy i dopiero camberem skręć tak jak chcesz... Ewentualnie ostatecznie doszlifuj delikatnie ten wahacz...

Jookoozzz
21-02-14, 11:46
HEG8 skasuj skrzynke :D ( sorry za spam )

pasta725
22-02-14, 19:10
HEG8 Dzięki.
W sumie wystarczyło pomyśleć...
:D
Lock.