PDA

Zobacz pełną wersję : stukanie na wstecznym



alek_m
15-04-08, 22:44
Witam serdecznie mam problem. Przy skreceniu w lewo i ruszeniu na wstecznym cos sobie stuka ale nie ciagle tylko powiedzmy na wyjeździe z miejsca parkingowego na ulice do tyłu to coś stuknie za 3 razy w okolicy koła lub skrzyni(lewa strona). Czy to przegób czy coś innego?

skolopendra
19-04-08, 09:53
Czy to przegób

przy ruszaniu do przodu ,skreć maksymalnie i rusz energicznie.i sprawdz czy stukać będzie

MichalQP
19-04-08, 14:51
Mi strzelało na wstecznym i okazało sie ze musze skryznie wymienic. Zalezy jeszcze jaki to dzwiek:)

alek_m
19-04-08, 17:35
no wiec do przodu nie stuka....nie bardzo wiem jak ten dzwiek opisac...zauważyłem jeszcze ze jak jade do tyłu przy skręconych kołach nawet na luzie i nacisne hamulec i puszcze to też czasem jest taki objaw a do tego jak krece kierownica na postoju z wyłączony silnikiem tez cos podobnego.

[ Dodano: Sob 03 Maj, 2008 ]
Odkopuje swój temat gdyż troszke wiecej mam na ten temat i teraz wiem ze bieg czy inne rzeczy nie mają na to wpływu poprostu brzdęka sobie cos roznie raz to z lewej raz z prawej przy kręceniu kierownicą, nawet na postoju i na luzie. Raczej nie jest to przekładnia ani koncówki gdyż przekładnie sprawdziłem a końcówki mam nowe. Pomóżcie bo mnie to do szału doprowadza, i nie ukrywam że troszke boje się z tym jeździc pomimo tego że przy jeździe tego niema tylko podczas manewrów na parkingu lub na postoju.