PDA

Zobacz pełną wersję : zakup anglika 3d VI gen na części



hakobo
08-02-14, 18:50
witam wszystkich na forum,
otóż wczoraj w drodze do pracy zdarzyło się.. trzasnąłem swoim civiciem VI gen. 98 r. w tył naczepy ciężarówki. Jak na zdjęciu, uszkodzony min. chłodnica, maska, zderzak grill i kilka innych pierdół. Postanowiłem auto naprawić.
Proszę o poradę, pzdr

koubuz
09-02-14, 13:00
Reflektor nie bedzie pasowal a roznice w lakierze i tak pewnie bedzie widac, ale mysle ze oplacaloby sie zrobic tak jak mowisz, te alusy bys pogonil, bude na zlom, mozliwe ze katalizator jeszcze jest i moze jeszcze bys cos z niego zbil z ceny a reszte co nie potrzebujesz to na allegro.

hakobo
09-02-14, 20:44
czy poza reflektorami i lusterkami są części które różnić będą się od wersji europejskiej ? potrzebowałbym min. chłodnice

Hektor139
09-02-14, 21:11
sciana grodziowa jest asymetryczna wiec aku jest zlewej strony ale to kewstia wiązki i przewody chamulcowe jesli niema absu bedą inne chłodnice sa takie same chyba ale przewody od klimy bedą innaczej poprowadzone

Panterek69
10-02-14, 17:34
Sam pomysł jest niezły. Z taką ceną myślę że wyszedł byś nawet z zyskiem niż stratą przy okazji naprawiając swoją Hankę ;D

HEG8
10-02-14, 20:01
Nie zarobi na tym interesie, bo wszystko co najważniejsze, najchodliwsze i najdroższe wsadzi do swojej Hondy czyli przód... Do tego i tak lampę trzeba dokupić... Za silnik kokosów nie dostanie, wnętrze na śmietnik, buda na złom (całe 200PLN), kat 100, za felgi jak 500 dostaniesz to będziesz gość (rozstaw jest z dupy, żadne duże auta nie mają takich rozstawów śrub, a tylko do jakiejś limuzyny by pasowały - do Civa i małych hatch'ów to nie pójdzie), reszta to badziew który trzeba jeszcze rozebrać - czyli potrzebny jest czas, odpowiednie narzędzia, miejsce itp... ;)

hakobo
11-02-14, 01:37
dzięki za info

hakobo
12-02-14, 15:57
jeszcze raz dzieki za info

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka