PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o ocene stanu ew. kosztu naprawy



tomi8963
04-02-14, 19:20
Witam, mam pytanko do znawcow. Ile kosztowala by naprawa tylnej klapy oraz tych drzwi? Czy jest to cos powaznego? Jak oceniacie stan blacharski tego auta po zdjeciach? Przymierzam sie do kupienia, ale mam dosyc daleko i chcialbym unikac powrotu bez auta bo cos wyjdzie na miejscu. Jaki bylby koszt pomalowania tych wszytkich rysek?
http://www.speedyshare.com/qUdV2/honda-civic.rar <- tu jest paczka ze zdjeciami (nie ma zadnego wirusa jak cos ;p )
Pomozcie Panowie bo nie wiem co robic.. :<

PlushaQ
04-02-14, 20:17
Na przyszłość nie wrzucaj rarów, bo ogarnięci ludzie korzystający z Winshita raczej nie pobiorą i nie pomogą :] Jednak z racji tego, że pobrałem bezpiecznie dla mnie, to i obejrzałem. Generalnie - taki syf na aucie, że cięzko cokolwiek powiedzieć. Co do zderzaka - ciężko powiedzieć COKOLWIEK, jeżeli da się naprawić lakierniczo to dobrze, jak nie to musisz oprócz lakiernika doliczyć cenę zderzaka. Klapa myslę,*że do uratowania, byle szybko (chociaż nie wiadomo co jest w środku), drzwi raczej nie wyglądają dobrze. Generalnie rzecz ujmując - liczyć musisz 350zł od elementu (jeżeli lakiernik da radę wszystko ogarnąć i nie będzie trzeba kupować innych części), jak znajdziesz magika, który to zrobi taniej i na lata, to brawo, chociaż ja o takich nie słyszałem, ani porządnych efektów nie widziałem.
Inna sprawa, że te auta mają już swoje lata i takiego w idealnym/do lekkich poprawek to ciężko znaleźć, więc jeżeli Cię stać finansowo i nerwowo - to bierz.