PDA

Zobacz pełną wersję : prostowanie zawieszenia



cin1
13-04-08, 11:19
mam problam przywalilem w dzewo. auto zatrzymalo sie na prawym kole. Skutkiem tego jest to, ze kolo przesunelo sie o 1 cm do tylu, wzgledem osi. Regulacja na drazkach nie pomoze, interesuje mnie jak odgiac na miejsce dolny wachacz (ten w ksztalcie trojkata) bo przesunol sie chyba razem z zaba. Jezeli nie macie na to patenta, to moze wiecie w jaki sposob wymienic zabe (chodzi mi o sposob podstawienia auta podzas tego zabiegu). Dzieki za rady typu " idz do mechanika, itd "

patyk_lks
13-04-08, 11:57
Zeby to bylo zrobione profi to musisz wstawić auto na rame. Wyciagniesz > sprawdzasz itd.

karpik85
13-04-08, 12:48
z tego co wiem to trzeba znać wymiary geometryczne podwozia, i tak jak Patyk napisał, wyciągasz i sprawdzasz czy jest OK. Najlepiej wstawić auto płyte, bo ona ma dużo większe siły uciągu, poza tym żeby to zrobić dobrze to na serio trzeba mieć wiedze i umiejętności, bo to nie prostowanie wgniecionej puszki po piwie :/ no chyba, ze nie będzie Ci przeszkadzało jak potem auto będzie samo skręcać.

lisplus
13-04-08, 12:53
No jak sam bedziesz robił a nie masz zbytnio pojęcia to prawie pewne ze bedzie sciagać.

cin1
13-04-08, 13:14
Dzieki za rady tylko ile to moze kosztowac w przyblizeniu.

patyk_lks
13-04-08, 16:50
ok 200zł