PDA

Zobacz pełną wersję : Ciężko odpala



waldivip
23-01-14, 19:43
Mianowicie problem jest taki gdy wskazówka od paliwa zbliża sie do czerwonego pola jest problem z rozruchem musze dwa trzy razu przekręcić kluczyk wtedy odpala dodam pompa jest nowa świece kopolka rowniez.silnik d15z6 econo ek3 pomoże ktoś dlaczego tak sie dzieje? Jak jest więcej paliwa pali na dotyk.

Wysłane z mojego PAP4044DUO przy użyciu Tapatalka

falek84
23-01-14, 19:47
civic-i juz tak maja ze jak malo paliwa to nie chce za pierwszym odpalic. Dwa razy przekrec zaplon przed rozruchem i odpali. Proponuje tez nie doprowadzac do takiego poziomu paliwa, bo nowa pompe bedziesz musial drugi raz kupic.

koubuz
23-01-14, 19:49
U mnie w d14z2 tez tak jest ale tylko wtedy jak juz jest naprawde malo paliwa i swieci sie kontrolka, dziala ci ta kontrolka ? Moze ktos cos grzebal w zbiorniku i cos jest namieszane ze wskaznikiem, moze musialbys porownac wymiary tego co do zbiornika wchodzi z innym czy jest takie samo.


Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

waldivip
23-01-14, 19:58
Szczerze kontrolka żyje swoim życiem ;-) na wiosnę będę musiał wymienić cały pływak wraz czujnikem rezerwy juz raz go podniosłem gdyż za późno mnie informował ze juz koniec ppaliwa czyli mam rozumieć ze to norma? A co do rezerwy to zawsze staram sie jechać na stacje przed zapaleniem jej gdyż jak napisaliscie bez sensu inwestować w druga pompe

Wysłane z mojego PAP4044DUO przy użyciu Tapatalka

koubuz
23-01-14, 22:11
Nie wiem czy to normalne ale widocznie tak maja, moim zdaniem masz cos namieszane ze wskaznikiem paliwa i pokazuje ci za duzo


Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk