PDA

Zobacz pełną wersję : Obroty skacza nie faluja



MaQ
23-01-14, 11:43
Cześć,
Dzisiaj rano zapalilem moja Hanie i zaskoczyla mnie dziwnym zachowaniem silnika ktore od razu sfilmowalem i udostepniam wam do oceny na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=PDGROmqpUVI .
Jeszcze nie zagladalem pod maske ale moze ktorys z Was ma pomysl co moze powodowac takie zachowanie? Gdzie moge szukac od razu problemu, moze ktos mial podobny objaw?

Tiga
23-01-14, 11:59
Falowanie obrotow powoduje najczesciej nieszczelnosc w ukladzie dolotowym (lewe powietrze), no ale skoro "Jeszcze nie zagladalem pod maske" to chyba warto otworzyc maske i poogladac chcociaz by...

MaQ
23-01-14, 14:27
Falowanie obrotow powoduje najczesciej nieszczelnosc w ukladzie dolotowym (lewe powietrze), no ale skoro "Jeszcze nie zagladalem pod maske" to chyba warto otworzyc maske i poogladac chcociaz by...

Tak tez podejrzewam, choc prawdopodobnie nie wywialo uszczelki z pod kolektora dolotowego ze wzgledu ze jest mrozno ale warto sprawdzic, moze gdzies indziej dziurka sie stworzyla. Dzieki, jak uda mi sie zlokalizowac problem to sie odezwe.

memek
23-01-14, 15:28
ja bym obstawiał na FITV

MaQ
23-01-14, 15:42
Jak nie bedzie czuc jakiegos lewego powietrza to sprawdze rowniez krokowiec. dzieki za podpowiedzi.