PDA

Zobacz pełną wersję : uszczelka pod miskę olejową



mozes
10-09-05, 08:38
czesc
mam pytanie gdzie najlepiej kupić uszczelkę pod miskę oleju do D15B2 oprócz ASO, czy w JC mają dosyć dobre bo muszę wymienić i nie chcę się później z nią bujać i zdejmować 10 razy misi oleju.
Proszę o jakieś porady
Dzięki :)

nick__t
10-09-05, 08:44
Ta uszczelka to nie jest silnik wachadłowca - kup w JC bedzie dobra :wink:
ps: Cały "knif" polega na jej dobrym zamontowaniu :P

carlose
10-09-05, 08:52
Ta uszczelka to nie jest silnik wachadłowca - kup w JC bedzie dobra :wink:
ps: Cały "knif" polega na jej dobrym zamontowaniu :P
nie polecam uszczelek z JC ... - kup w ASO, bo uszczelka z JC może zacząć przepuszczać olej ! ! ! !

nick__t
10-09-05, 08:55
Ta uszczelka to nie jest silnik wachadłowca - kup w JC bedzie dobra :wink:
ps: Cały "knif" polega na jej dobrym zamontowaniu :P
nie polecam uszczelek z JC ... - kup w ASO, bo uszczelka z JC może zacząć przepuszczać olej ! ! ! !

Ja miałam przez 4 lata z JC i co? :P

Dzida
10-09-05, 08:56
Ta uszczelka to nie jest silnik wachadłowca - kup w JC bedzie dobra :wink:
ps: Cały "knif" polega na jej dobrym zamontowaniu :P
nie polecam uszczelek z JC ... - kup w ASO, bo uszczelka z JC może zacząć przepuszczać olej ! ! ! !

Nie powiem, że taka wizja mi się ciekawie widzi... Ja mam z jC uszczelke pod dekiel zaworów i trzyma =]

mozes
10-09-05, 09:14
ma ktos wiedze ile moze kosztowac uszczelka pod miskę w ASO 8)

carlose
10-09-05, 19:57
Ja miałam przez 4 lata z JC i co? :P
masz farta :D
ale tak na serio uszczelki z JC są takiej sobie jakości, tak samo jak tulejki itd.. :)
Ja nie polecam ! siedze w tej branży więc troche tematów uszczelek tulejek z JC się przerobiło - to nie były pojedyncze przypadki, nie wiem dokładnie ile w ASO uszczelka kosztuje ale z tego co mi wiadomo nie takie straszne pieniądze !
aa i jeszcze jedno, nie mówie że po 5 tys km może zacząc ciec, ale oczywiście troche więcej, ale jak widać są przypadki gdzie uszczelki wytrzymują więc zrobisz jak uważasz - moje zdanie znasz :D

adami12
10-09-05, 20:44
niedawno wymieniałem w d14 i w aso stała 170pln,a jc owszem kup ale ajuse albo inną japonską to bedziesz zadowolony koszt ok 50pln detal