PDA

Zobacz pełną wersję : d13b2 mocne szarpanie



gorek
03-04-08, 23:49
HEJ !

Mam problem od dłuższego czasu z autkiem. Generalnie auto smiga poprawnie tylko wtedy, jak nie jeżdżę ostro. W chwili gdy na 2 biegu pojade 100 km/h i potem zacznę juz spokojnie jeździć, autem zaczyna szarpać. dzieje się tak przy zmianie biegów , dodawaniu i ujmowaniiu gazu w trakcie normalniej jazdy. Jak narazie pomaga mi tylko na to bezpiecznik 7.5A i po resecie nie ma juz tego problemu.Najdziwniejsze jest to,że dioda od diagnostyki nic nie pokazuje... a z zapłon stwarza wrarzenie przestawionego bo są niekiedy strzały z tłumika.Co może byc problemem... gorek, D13b2????

Szarpanie to mozna porównac do wytłuczonego przgubu wiec raczej czuc ....

eVok
05-04-08, 00:29
a z zapłon stwarza wrarzenie przestawionego bo są niekiedy strzały z tłumika.Co może byc problemem... gorek, D13b2????
może właśnie zapłon.sprawdź,ustaw i zobacz wtedy czy szarpie

gorek
05-04-08, 10:08
powiedzcie mi zapłon ustawiać w jaki sposób , na lampę czy na słuch bo mam teraz ustawiony na słuch przez kolesia który trochę hond zjeździł i po kolorze świecy widać, ze jest wszytko ok kolor drucika na gorze jest taki siwy co ponoć oznacza ze jest ok ... generalnie nie mam obrotka i nie mam lampy do ustawiania tego ustrojstwa gdzie we wrocku to zrobic.. czy jest to skomplikowane , moze mozna to samemu wykonac

[ Dodano: Wto 08 Kwi, 2008 ]
odświeżam ... czy komuś coś przychodzi na myśł ?

tomek
29-04-08, 18:54
W chwili gdy na 2 biegu pojade 100 km/h

jeny, może i moja tyle pójdzie - nie sprawdzałem- ale to troszku katowanie.???