PDA

Zobacz pełną wersję : Serwis w Krakowie



Prosper
31-03-08, 10:18
Nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam to pytanie, ale potrzebuje super szybkiej odpowiedzi :) Chodzi mi o polecenie serwisu Hondy w Krakowie, poniewaz w tym tygodniu chcę zakupić Typa w tym mieście. Dziękuję i czekam na szybą odpowiedź.

Prosper80@gmail.com

squad05
31-03-08, 10:29
Mówia, że najlepiej kupic w Carpartnerze, a serwisować we Wielicarze :)

Prosper
31-03-08, 10:36
Ja chcę kupić używany od osoby prywatnej i sprawdzić go w jakimś serwisie - najlepszym :)
Znajomy mówił mi o serwisie "Krężel i Krężel", ale nic o nim nie wiem

waldek_krk
31-03-08, 14:52
wielicar.

lukas-comp
02-04-08, 04:29
Tylko Wielicar, a Arhera omijaj szerokim lukiem :aloha:

Cobweb
02-04-08, 09:06
2 razy zbieraliśmy oferty z kraju i zawsze najlepszą (na ogół auta były dostępne od ręki miał Carpartner), mimo tego ze względy na dystans i tak były kupowane w Warszawie w Plazie (robili tzw. odpowiedź na ofertę Carpartnera) ale i tak carpatner miał najlepszą...

Prosper
02-04-08, 10:28
Dzięki za pomoc. Z tego co wiem to gość do którego jadę serwisował CTR'a właśnie w Wielicarze i obawiam się małego przekrętu ze strony serwisu :) Jeszcze raz wielkie dzięki

rower25
02-04-08, 15:51
kupowałem Ctdi sporta w Krakowie od osoby prywatnej. Pojechałem go sprawdzić do serwisu Krężel&Krężel. Przed przyjazdem do krakowa umówiłem się w 3 serwisach na sprawdzenie i wybrałem ten do którego było najbliżej. Wybór padł na Krężel. Z tego co pamiętam to mieli najtaniej taki przegląd przed kupnem. Wydaje się że powiedzieli wszystko rzetelnie. Samochód użytkuję od pół roku i jak do tej pory bez problemów.