PDA

Zobacz pełną wersję : ATR - co się zmieniło po lifcie w 2001/2002 r.?



kenny
30-03-08, 00:54
Po lifcie doszedł srebrny (przed liftem ATRy były tylko białe, czerwone i czarne)
Po lifcie zmieniły się zderzaki, atrapa, światła, środek foteli czerwony zamiast zielonego, zdarzaly się czerwone kiery i dodali radio z CD.

Coś jeszcze? Jakaś mechanika zmieniona?

Blade
01-04-08, 13:20
chyba dali automatyczny napinacz paska rozrzadu.

Do tego z zewnątrz:
- tlumiki były takie z opadnietymi końcówkami
- jak to Accord po lifcie - antena na dachu

Ogolnie to baardzo mało zrobili tych Accordów po lifcie - DZIEKI CI PANIE!!!!

adax82
13-05-08, 12:50
Witam
Ja wczoraj byłem na jeździe próbnej Accordem typeR z 2000 czyli przed liftem roku i był koloru fioletowego. Więc zastanawiam się czy przypadkiem nie jest to jakiś majstrowany typeR poważnie zastanawiam się nad kupnem tego auta. Auto stoi w Hondzie w Rybniku.
Pozdrawiam

hcc
13-05-08, 12:55
Accordem typeR z 2000 czyli przed liftem roku i był koloru fioletowego

malowany :/

Blade
13-05-08, 14:01
Rzuc okiem na mojego accord'a: http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?p=544992#544992

To był pewnie własnie taki kolor: Pirate Black Pearl :) W słońcu mieni się na taki fioletowy a z daleka jest czarny. Piekna sprawa...

kenny
13-05-08, 19:02
tylko czasem jak się maluje to trudno lakier dobrac i wychodzi fiolet i to nie pod słońce :)

adax82
13-05-08, 20:30
No dokładnie ten kolor! Akurat oglądałem go w pełnym słońcu i wydawał mi się fioletowy. Rozmawiałem dzisiaj z poprzednim właścicielem, który powiedział że accord miał wymieniony błotnik, zderzak i lampę no i chyba zapomnieli mu zamontować układ spryskiwaczy na przednie lampy. Same lampy wyglądają tak jak powinny w ATR tylko że mają ksenony ale odbłyśniki się niczym nie różnią od tradycyjnych lamp.