PDA

Zobacz pełną wersję : Elektryczne szyby



zeppelin
27-03-08, 21:07
Witam szukałem i nic nie znalazłem, wiec pisze :) z jakich modeli podejda eletryczne szyby do civica V gen HB. Podejdą z jakiegos rovera albo z crx, z sedana ? ??

muzammil
27-03-08, 21:12
z sedana, z qp na pewno-to sa te same. z rovera i crxa watpie.

Lcfr
27-03-08, 21:39
Witam szukałem i nic nie znalazłem, wiec pisze :) z jakich modeli podejda eletryczne szyby do civica V gen HB. Podejdą z jakiegos rovera albo z crx, z sedana ? ??

czyli co dokładnie?
bo

z sedana, z qp na pewno-to sa te same. z rovera i crxa watpie.
nie sa te same !!
w sedanie są krótsze prowadnice (inne całkiem drzwi) wiec raczej plug and play to tylko z coupe...

generalnie to z jakiego auta do jakiego konkretnie....???

zeppelin
27-03-08, 22:16
potrzebuje do mojego cifffa V hatchback (jajko) założyć szyby i nie wiem od czego podejdą bo cieżko znaleźć oryginalne

tomiek
27-03-08, 22:24
potrzebuje do mojego cifffa V hatchback (jajko) założyć szyby i nie wiem od czego podejdą bo cieżko znaleźć oryginalne
Z rozbitego ciffa V hatchback?
Chyba będzie najprościej... A i cena niezbyt wygórowana pewnie.

zeppelin
27-03-08, 22:28
znaczy tak jak widziałem to ceny są np ok 200-250 zł za stronę a np z rovera są po ok 100 wiec nie wiem dlaczego taka róznica a podobno podchodzą tylko nie wiem dokładnie z którego modelu i rocznika

tomiek
27-03-08, 23:06
Pogadaj z Ferio : http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=47922
Może znajdziesz coś taniej...

muzammil
27-03-08, 23:35
nie sa te same
w sedanie są krótsze prowadnice (inne całkiem drzwi) wiec raczej plug and play to tylko z coupe...
sa inne drzwi ale mechanizmy wydaje mi sie ze sa te same(chyba ze byly wersje sedanow z elektryka tylko z przodu????).