PDA

Zobacz pełną wersję : pasy bezpieczeństwa uszkodzenie !!



milewski16
23-03-08, 19:51
Witam!!
ma taki problem w mojej hani popsuły sie pasy mianowicie, nie trzyma uchwyt pasów tam gdzie się go zapina, nie ma tego tyk i nie trzyma pas( ta klamra wychodzi z niego) ma ktoś może schemat naprawy tego albo może zna sposób i wie co mogło się popsuć??
Proszę o pomoc :) :aloha:

piotrstrojek
24-03-08, 11:59
Może zapadka się zawiesiła - nalej do środka WD40 i ponaciskaj ten czerwony przycisk od zwalniania.

skolopendra
24-03-08, 15:42
nie ma tego tyk i nie trzyma pas

może coś tam wpadło i sie przycięło ??
ewent, wymieńić na używkę ale chyba ładwo się zdemontować nie da :speszony:


nalej do środka WD40 i ponaciskaj ten czerwony przycisk od zwalniania

milewski16
24-03-08, 21:59
nalałem wd40 kombinowałem i nic nie dało, chyba pozostaje mi wymiana, ale czy naprawde tak cięzko to wymienić, wygląda na to że jest to przykręcone tylko na jedną śrubę.
Może ktos już wymieniał takie cos??

kamilooo
25-03-08, 16:02
aby nie zakladac nowego tematu pytam tu:)

sa jakies problemu przy wymianie pasów bezpieczenstwa chodzi mi o cos takiego http://www.allegro.pl/item333102620_kolorowe_pasy_bezpieczenstwa_super_t uning.html

ktos robil juz cos takiego?

Furious
25-03-08, 16:22
to chyba nie jest takie proste i bezpieczne IMO

karpik85
25-03-08, 16:23
aby nie zakladac nowego tematu pytam tu:)

sa jakies problemu przy wymianie pasów bezpieczenstwa chodzi mi o cos takiego http://www.allegro.pl/ite...per_tuning.html

ktos robil juz cos takiego?

Watpię aby udało CI się tak założyć nowy pas aby potem się zwijał, i co najważniejsze, żeby sie blokował odpowiednio. Poza tym o ile się nie mylę to trzeba pas odpowiednio zeszyc przy mocowaniu do budy. Ale niech wypowie się ktoś kto bawił sie z pasami w Hondzie, ja tylko raz z Fiatowskimi miałem do czynienia.

groniu
25-03-08, 21:20
Dłubałem ostatnio przy pasach bo bardzo słabo mi się zwijają. Chciałem naciągnąć spreżynę, nic z tego. Opinia moja jest taka, że w rzeczach, który nas chronią nie ma co grzebać. Nowe i koniec.