PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie felgi stalowe IX ???



masu80
03-12-13, 17:49
Witam, czy ktoś może wie jakie felgi stalowe 16 calowe będa pasować do Civica IX bo oryginalne od VIII niestety nie pasują, dziś się o tym przekonałem podczas próby wymiany kół z zimówkami. Z tyłu pasują tak na styk natomiast z przodu niestety trą o zacisk hamulcowy. A może będa pasować od innego modelu ??? Prosze o informację bo zima za pasem a ja zostałem w czarnej d.....ie :confused:

william_dr
04-12-13, 11:00
nie mam pojęcia, może warto do ASO się wybrać, ja kupiłem 16'' ale alumy, wolałem nie ryzykować i wziąłem w ASO.

4gotten
04-12-13, 11:32
również polecam felgi aluminiowe. Nie są wcale dużo droższe od stalowych. Łatwiej je czyścić jeśli mają nieskomplikowany kształt, a obecnie są nawet lepiej zabezpieczone przed korozją niż "stalówki". Moje ori felgi stalowe zaczęły korodować już drugiej zimy. Za "alusami" przemawia również bezsprzecznie aspekt estetyczny.

ktyl
05-12-13, 21:55
Ja mam 16" stalowe od VIII gena i pasują. Niby ET różni się o 5mm, ale nic mi nie obciera.

Trochę żałuję decyzji o zakupie stalówek i gdybym teraz kupował koła to zdecydowanie brałbym alusy.