PDA

Zobacz pełną wersję : Skrzypienie w kole



PsYcHoL
27-11-13, 22:30
Dzisiaj jechałem swoją Honda 1.4 75 km i usłyszałem skrzypienie z prawego przedniego koła i dodam ze przed mrozami bylo ok. Ktoś wie co to moze byc ?

HEG8
27-11-13, 22:33
Na postoju jak kręcisz kierownicą to też? Sworzeń dolny pewnie mówi dość... Było milion razy...

PsYcHoL
27-11-13, 22:34
Czyli jak na postoju bedzie skrzypiało to wymiana? i ktos sie orientuje jakie to sa koszta?

fcek
27-11-13, 22:45
Czyli jak na postoju bedzie skrzypiało to wymiana? i ktos sie orientuje jakie to sa koszta?
Niekoniecznie, u mnie nie skrzypiał przy kręcenie kierownicą na postoju tylko podczas jazdy! W dodatku miałem takiego bonusa że, jak podniosłem auto na podnośniku żeby zobaczyć co jest grane to później na jakiś czas skrzypienie kompletnie ustawało.
Koszta to ok 50zł za sworzeń plus robota na stronę.

motomaniak1988
27-11-13, 23:00
tak jak wyzej pisza prawdopodobnie sworzen ale sprawdz czy jeszcze nie skoczyly ci sie klocki bo moze tez wydaja jakies dziweki z siebie :P

co do sworznia to proponuje kupic cos lepszego jak kupisz chinola badziewnego to za pol roku znow bedziesz go wymienial :P napewno dasz troche wiecej za sworzen niz 50zl :P licze ze ok 80 :)
pozdro