PDA

Zobacz pełną wersję : NIC NIE DZIAŁA-kierunki zegarek, licznikI-AWARYJNE .D15B7



kulig7
19-03-08, 20:15
pomocy.
Nie działają mi kierunki. zegary. zegarek i kontrolka ciśnienia oleju.i awaryjne
jakby bezpiecznik się spalił ; ale sprawdziłem i jest wszystko ok.
co robić tak się nie da jeżdzić

jeżeli ktoś miał kiedyś taką usterkę -proszę o pomoc


dzięki

kulig7
19-03-08, 20:15
pomocy.
Nie działają mi kierunki. zegary. zegarek i kontrolka ciśnienia oleju.i awaryjne
jakby bezpiecznik się spalił ; ale sprawdziłem i jest wszystko ok.
co robić tak się nie da jeżdzić

jeżeli ktoś miał kiedyś taką usterkę -proszę o pomoc


dzięki

mizer
19-03-08, 20:21
Odpala ci wogole ?
Odkrec klemy, przeczysc i zaloz znowu.
Sprawdz dokaldnie z lampka wszystkie bezpieczniki ( niektor lubia sie przerywac przy samym koncu tak ze slabo to widac )
Ale jak dla mnie to klema sie obluzowala bo do kazdej z tych rzeczy jest chyba inny bezpiecznik wiec malo mozliwe zeby trzepnely wszystkie naraz.
Przeczysc klemy.

mizer
19-03-08, 20:21
Odpala ci wogole ?
Odkrec klemy, przeczysc i zaloz znowu.
Sprawdz dokaldnie z lampka wszystkie bezpieczniki ( niektor lubia sie przerywac przy samym koncu tak ze slabo to widac )
Ale jak dla mnie to klema sie obluzowala bo do kazdej z tych rzeczy jest chyba inny bezpiecznik wiec malo mozliwe zeby trzepnely wszystkie naraz.
Przeczysc klemy.

Lcfr
19-03-08, 21:54
p ale sprawdziłem i jest wszystko ok.

te duże pod maską tez sprawdziłeś?

Lcfr
19-03-08, 21:54
p ale sprawdziłem i jest wszystko ok.

te duże pod maską tez sprawdziłeś?

sz3rsz3ń
19-03-08, 23:12
Sprawdź czy jest napięcie zaraz za akumulatorem....bo na moje oko to albo właśnie klema....albo przewody.

sz3rsz3ń
19-03-08, 23:12
Sprawdź czy jest napięcie zaraz za akumulatorem....bo na moje oko to albo właśnie klema....albo przewody.

...Bartuś...
01-03-10, 23:36
Aby nie zakładać nowego tematu...Odświeżę trochę ten...A mianowicie do wymiany była oprawka przedniego kierunku...Podczas wymiany oprawka podłączona została kablami bez zabezpieczenia,przy włączeniu kierunków mrugnęły raz i zgasły razem z zegarami i zegarkiem...Po zgaszeniu silnik i ponownym zapaleniu go działa tylko kontrolka Ładowania akumulatora oraz samo podświetlenie zegarów...Wstępnie zostały sprawdzone bezpieczniki i wszystkie raczej są ok,żarówki zostały wymienione na nowe ale to nie pomogło...

Macie jakieś inne pomysły ogólnie który bezpiecznik odpowiada za zegary i kierunkowskazy???

dismo
02-03-10, 08:38
Macie jakieś inne pomysły ogólnie który bezpiecznik odpowiada za zegary i kierunkowskazy???
pod kierownica masz tam schowek z bezpiecznikami miedzy innymi od licznika i kierunkow i powinna byc tabelka opisujaca jaki gdzie idzie