PDA

Zobacz pełną wersję : rozpórka problem :(



danieee
16-11-13, 19:16
kupiłem rozpórkę wszystkie pieknie cacy o kolury srebnego ale chciałem ja pomalowac na czerwono zeby jakos to wygladało i mam problem po nałożeniu farby w spreju znaczeła mi sie przetłuszczać wiec szubko szmatka starłem rozpuszczalnikiem ( odtłuściłem ) nałozyłem znowu farbe i znowu to samo znowu wyczyscilem dokładnie odtlusciłem i papierem sciernym drobnym przetarłem i dalej nic farba dalej mi samam zchodzi :( nie wiem kto to czym pomalował ze teraz nic nie idzie z tym zrobic :(

michalstw
16-11-13, 19:33
Witam.
Panie to je amelinium tego nie pomalujesz. A tak na poważnie może jest juz za zimno i farba sie waży ? Oddaj to komus niech pomaluje proszkowo wyjdzie Cie tyle co ten sprey.

danieee
16-11-13, 19:49
znaczy ja to malowałem za ciepłych dni w akcje desperacji nawet do wiertaki szczotkę druciana położyłem całosc dokładnie wyczyściłem i dalej to samo ehh

luchuma
16-11-13, 19:54
a podklad ?

danieee
16-11-13, 20:19
również to samo sie dzieje pierw biała farba probowałem a potem własciwy kolor i to samo sie dzieje

luchuma
16-11-13, 20:23
ale biala farba czy podkladem ?

Seba27
16-11-13, 20:26
A czy ty to wogole zmatowiles (o odtluszczeniu nawet nie wspominam) ??

EDIT: z czego ta rozporka?
Masz jakies foty? Nie za grubo pylisz jak na 1 raz?

_Mucha_
16-11-13, 22:16
najpierw porządnie zmatować, potem szary podkład do farb i potem dopiero kolor !!! :D i powinno być na extra.