PDA

Zobacz pełną wersję : Civic EH2, problem z wkładką zamka



c4cr4sh
16-11-13, 14:09
Witam! Posiadam Honde Civic EH2 hatchback z 95 roku. Mam rozklekotany zamek od strony kierowcy. Często nie moge włożyć kluczyka i wygląda to jakbym się włamywał do własnego auta. Chciałbym kupić zamek ale problem w tym, że nie wiem jaka wkładka zamka pasuje do wersji kanadyjskiej jaką posiadam czyli EH2. Czy ktoś juz miał z tym styczność?

aniasupra100
23-11-13, 12:52
A sprawdzales zamontowac od eu ?

Sheiva
23-11-13, 13:50
Wkładkę musisz rozebrać i wyczyścić. Po co kupować nową, skoro i tak musisz ją rozebrać w celu przełożenia zapadek, by pasowało pod Twój kluczyk. Wkładka pasuje od EDM, są inne całe klamki w CDM, ale sama wkładka pasuje zamiennie.

RPK
23-11-13, 16:41
ciezko bedzie do eh2 ja szukam stacyjki juz troche i wszedzie sa eu na allegro chyba ze uwyzki..

mayday-82
23-11-13, 18:47
Witam! Posiadam Honde Civic EH2 hatchback z 95 roku. Mam rozklekotany zamek od strony kierowcy. Często nie moge włożyć kluczyka i wygląda to jakbym się włamywał do własnego auta. Chciałbym kupić zamek ale problem w tym, że nie wiem jaka wkładka zamka pasuje do wersji kanadyjskiej jaką posiadam czyli EH2. Czy ktoś juz miał z tym styczność?

Próbowałeś napsikać jakiegoś środka penetrującego typu WD40 ???