PDA

Zobacz pełną wersję : przekladka z anglika...



bosch85
16-03-08, 22:59
hello... orientuje sie ktos czy przekladki z anglika sa legalne?? slyszalem ze teraz tylko ASO moga to robic?? wystawiac swiadectwo jakies o charakterze homologacji moga tylko oni. stacja tym sie nie zajmuje podobno. jak to jest prawnie teraz?? wiem ze dlubania troszke jest ale jak ma sie rozbitego europejczyka to pojdzie ok...

piotrek-mi
17-03-08, 10:55
Z tego co mi wiadomo to przekładki musi dokonać warsztat, który ma uprawnienia do takich rzeczy i wystawia później jakiś papier. Tak samo jak warsztat montujący instalacje LPG musi mieć specjalne uprawnienia. Bez tego papierka, nic nie załatwi się w wydziale komunikacji.
Mogę się mylić, ale coś tak słyszałem.

krzemyk212
17-03-08, 13:45
Nie prawda. Wszystko można robić, jestem żywym przykładem tylko, że Mondeo. Przekładkę robił mi gość ze Skarżyska (zaden Autoryzowany serwis), po przekładce pojechałem na lawecie do stacji diagnostycznej. bez problemowo przeszedł badania. jeszcze mi światła poustawiali zbieżność, ręczny naciągneli i z uśmiechem na buzi odjechałem. http://angliki.fora.pl/ wszystko jasne.

z Tym że Mondeo to auto Symetryczne a honda już nie. czyli przekładka Hondy to cięcie spawanie i babranie się. a w mondeo to tylko śrubki się wkręca. bo dziury są.