PDA

Zobacz pełną wersję : Wymiana żarówek postojowych



masu80
13-11-13, 15:42
Witam, czy ktoś zabierał sie już za wymianę żarówek postojowych na ledowe, ja właśnie spróbowałem ale za Chiny ludowe nie można wyciągnąć oprawek, siedzą bardzo ciasno. Sprawdziłem w instrukcji w wersjach z halogenami należy je po prostu pociągnąć ale niestety nie mogę. Może ktoś już próbował i zna jakiś sposób jak je wydobyć ???:mad: :confused: Nadmieniam, że resztę żarówek reflektorowych już powymieniałem (mogę polecić Oram Night Breaker Unlimited)

Jaroszy
13-11-13, 17:50
ja mam wymienione na Philips Blue Vision łącznie z postojowymi z ledowymi to trzeba uważać kolega w Accordzie 2 razy wymieniał i paliły mu bezpieczniki. Nie pamiętam już dokładnie jak u mnie jest ale trzeba przekręcić żeby wyjąć żarówkę.

Marcin_
13-11-13, 17:51
ja mam wymienione na Philips Blue Vision łącznie z postojowymi z ledowymi to trzeba uważać kolega w Accordzie 2 razy wymieniał i paliły mu bezpieczniki. Nie pamiętam już dokładnie jak u mnie jest ale trzeba przekręcić żeby wyjąć żarówkę.
Możesz wrzucić jakieś fotki jak się to prezentuje ?

minton
20-11-13, 17:36
Możesz wrzucić jakieś fotki jak się to prezentuje ?

Sama wymiana jest bajecznie prosta przekręcamy w lewo oprawkę i wyciągamy a zmiana żarówki to tylko wyjecie i włożenie ledowej. Moje nowe ledy może trochę za mocne ale wyglada to o niebo lepiej. Nie tak jak zwykłe żółte światło w zwykłych zarówkach postojowych, teraz biale biksenony w lifestylu pasują to ledowych posojówek

http://imageshack.com/a/img24/9690/f4p0.jpg

Marcin_
20-11-13, 20:55
Bajka ;)