PDA

Zobacz pełną wersję : Hania Bierze Olej :-/



pacha
13-03-08, 12:31
Witam Panowie aktualnie jezdze na Oleju mineralnym ale zauwarzyłem ze co jakis czas mi go ubywa i musze dolewac:-/ co radzicie?? dalej jezdzic na mineralu czy moze zmienic na jakis inny olej?? jak długo jeszcze tak pojezdze?? i ile mnie wyniesie jakas naprawa jesli owa bedzie konieczna jakie czesci trzeba bedzie wymianiac(Uszczelke pod głowicą wymianiałem.silnik niema wyciekow)Dziekuje za Odpowiedzi Pozdrawiam

skolopendra
13-03-08, 12:39
co radzicie??
:szukaj:


http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=6622&highlight=remont

i setka innych

Skoti
13-03-08, 12:58
co pewien czas to dziwne stwierdzenie.
ile ci bierze oleju na ile przejechanych km.

ceelx
13-03-08, 13:08
jak jezdzisz na mineralnym to na jaki chcesz przejsc ?? na lotosa 20w50 ??

pacha
13-03-08, 13:39
bierze dosyć sporo co jakis miesiac dolewam kolo 0,5-1litr...Dalej jezdzic na mineralnym? czy moze połsyntetyk?? jak długo jeszcze tak pojezdze?? i ile mnie wyniesie jakas naprawa jesli owa bedzie konieczna jakie czesci trzeba bedzie wymianiac(Uszczelke pod głowicą wymianiałem.silnik niema wyciekow)

[ Dodano: Czw 13 Mar, 2008 ]
bierze dosyć sporo co jakis miesiac dolewam kolo 0,5-1litr...Dalej jezdzic na mineralnym? czy moze połsyntetyk?? jak długo jeszcze tak pojezdze?? i ile mnie wyniesie jakas naprawa jesli owa bedzie konieczna jakie czesci trzeba bedzie wymianiac(Uszczelke pod głowicą wymianiałem.silnik niema wyciekow)...

[ Dodano: Czw 13 Mar, 2008 ]
dodam ze dziennie robie jakies 50-100km

rafnexster
13-03-08, 13:48
Dalej jezdzic na mineralnym? czy moze połsyntetyk?? najlepiej syntetyk... :) niema się co bawić w jakieś (pół) ... wtedy będziesz dolewal 2litry co miesiąc.... !!

ceelx
13-03-08, 14:02
mineralny to najgesciejszy olej wiec nie chce cie dolowac ale chyba remoncik cie czeka no ale o tym to juz bylo nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn razy i jeszcze wiecej wiec poszukaj i poczytaj troche

TENCIO
13-03-08, 14:14
remont gory silnika 1000-1200zl z czesciami i olejem, jezeli cie interesuje to moge polecic mojego mechanika, pracownika serwisu hondy, nie mialbys daleko, ok 60km od myslowic.

dyssek
13-03-08, 14:16
jak zalejesz polsyntetyk to tylko gorzej bedzie :/
czeka cie pewnie wymiana pierscieni itp. skontaktuj sie z mechanikiem jakims i kazdy ci powie cene, ale licz sie z duzymi kosztami naprawy :/

Robcio
13-03-08, 15:22
chyba ze jestem majster złota rączka i masz dobrze wyposazony garaż to sam zrobisz :) ale na moje pierścienie do wymiany :)

ceelx
13-03-08, 15:32
chyba raczej nie jest majster zlota raczka skoro chce zmieniac z minerala na polsyntetyk :D

Lcfr
13-03-08, 16:29
noooo...
nie dam rady kolejnego tamatu o tym braniu oleju....
jest ich juz mnóstwo
tak jak i odpowiedzi co zriobic i jak i za ile....