Zobacz pełną wersję : D16A6- Jak ulepszyć, co zmienić ?
Witam wszystkich ;)
Tak jak w temacie, chciałbym "podrasować" jakoś swój silnik, ale nie bardzo wiem w co ręce włożyć :) jakieś pomysły ?
Michalll_1991
05-11-13, 20:43
Ja bym się zajął po pierwsze skrzynia (złożyć skrzynie hybryde), potem wydech, dolot. Tak na poczatek
Wysłane z mojej Xperii T przez Tapatalk
Ja jak slysze modzic a6 to przypomina mi sie to http://www.youtube.com/watch?v=kzZuETfY-JM
Ja jak slysze modzic a6 to przypomina mi sie to http://www.youtube.com/watch?v=kzZuETfY-JM
Tłusawo!
Na takie zabawy to mnie nie stać :p bardziej tak z 2-3 tyś mam zamiar włożyć w ten Silnik ;)
Zrób hybrydę, lekki zamach, i wymień kolektor wydechowy. Najwyżej dorzuć CAI dla poprawy dźwięku silnika.
Michalll_1991
06-11-13, 20:53
Zamach przy okazji mozna zrobić ale to zbędne według mnie, wydech na 2" i będzie malinowo, priorytetowo to imo hybryda z przełożeniem głównym 4,437. Cai jak najbardziej tyle że z hydroshield'em
Wysłane z mojej Xperii T przez Tapatalk
Dzięki, dzięki Panowie, coś pomyślę przy pierwszym przypływie gotówki ;)
za 2-3 tysiące robiąc wszystko samemu jesteś w stanie ugrać na prawdę dużo w stosunku do serii. Oddając do firmy już mniej, bo sam wydech to koszt okolo 1600-1700zł z kolektorem, do tego z 800 za hybrydę i na dolot jeszcze starczy. Dalej mozesz się decydować na dolotowy z Z6, przepustnicę 60-62 i strojenie. Na koniec wałek (również ze strojeniem) i można dobić do okolic 160KM.
To nie lepiej zacząc od głowicy z z6/y2 ?
Ja bym pierwsze co zrobił to czapka z vtec'iem , kolektor ssacy z6 , kolektor wydechowy 4-2-1 , wydech 2.25 , CAI i wystroił.
W 2 tysiach da rade się zmieścic i do tego hybrydowa skrzynia do 1 tysiaca max.
I już autko hula.
zią..czapka z VTECiem to od razu remont przy jednoczesnym otwieraniu silnka. Graty na remont plus P28 plus głowica z osprzętem to już są 2 tysiące :) A gdzie wydech, CAI, strojenie..
To lepiej ''soft'' turbo.
No tak, bo soft turbo to 4k kosztuje i samo się później serwisuje...powstrzymajcie się od takich komentarzy :)
na crx info softy chodza po 1400zł :P
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.