PDA

Zobacz pełn± wersję : odpowietrzniki zacisków



BARTAS998
11-03-08, 14:14
Witam!
Mam problem z odpowietrznikami, nie moge ich odkrecic pryskalem wd40, na jednym slizgnal mi sie klucz boje sie ze ukrece a chce odpowietrzyc hamulce. Co robic? Gdzie kupie odpowietrzniki? Wogole papudraki wstawili mi nie wiadomo jakie jeden ma klucz 11 a drugi 10!

skolopendra
11-03-08, 14:31
Gdzie kupie odpowietrzniki? Wogole papudraki wstawili mi nie wiadomo jakie jeden ma klucz 11 a drugi 10!

my¶lę ze na allegro problemu nie będzie a i może w dziale giełda komu¶ zbywaj±

wymień wszystkie

BARTAS998
11-03-08, 15:29
Tak wlasnie chce zrobic ale potem caly uklad znowu trzeba odpowietrzac :djablek: :(

Na allegro wlasnie nie ma a forumowa gielde to ja p....ludzie na pieniadzach sie nie znaja albo dostane zardzewiale. Chyba ze komus prywatnemu zawadzaja w co watpie.

Robcio
11-03-08, 18:01
a pytałe¶ w sklepie ?? moze zobacz jaki maja gwint (skok gwintu) moze dopasujesz odpowietrznimi np od fiatia zapłacisz za nie grosze :)

moze spróbuj jakim nasadowym odkręcić ..... nasadka nie powinna sie tak łatwo ¶lizgnac

a jak Ci sie ukręci to przewiercisz maluteńkim wiertełiem wydłubiesz reszcze poprawisz gwint wkręcisz nowe odpowietrzniki i cycu¶ :) robiłem tak we ale we Fiacie :)

BARTAS998
11-03-08, 18:54
OOOooo widze kolega z mojego city :D Wlsanie nasadowym ciezko. Kolego czym smigasz??

Robcio
11-03-08, 19:44
a jo faktycznie to samo miasteczko :) aktualnie MZK albo z buta sadze..... ale czaje sie na Civic HB :)

hmmmmm a oczkowym próbowałe¶ ?? pewnie jeszcze gorzej niz nasadka :)

Mordziaty
11-03-08, 20:16
Jak ciężmko odkręcić to spróbuj polać wd40 odczekać 15 minut odkręcić żab±, takim kluczem zaciskowym. Najlepiej na rozgrzanych hamulcach bo powinno być łatwiej. Tylko nie poparz sie płynem.

qba1983
11-03-08, 21:18
polać wd40 odczekać 15 minut odkręcić żab±,
wd-40 to mit, jeszcze nigdy mi nie pomogl...
kup jakis pozadny odrdzewiacz, ja uzywam FOSOLu.
i na przyszlosc... zawsze uzywaj dobrych kluczy oczkowych lub nasadowych, gwarantuje ze nie omknie ci sie zadna sruba.

BARTAS998
11-03-08, 21:42
a jo faktycznie to samo miasteczko :) aktualnie MZK albo z buta sadze..... ale czaje sie na Civic HB :)

To pogadamy w autobusie :aloha: bo ja tez z buta a Honda od czasu do czasu. Jaka linia??

Robcio
11-03-08, 22:10
linie to przeważnie 19, 21 , 14 nieraz 12 w każdym badz razie wszystko co ze strzemyka i na strzemyk


jakis dobre warsztaty w Grudziadzu mamy wogóle ?? a co za haniulke masz ??

[ Dodano: Wto 11 Mar, 2008 ]


polać wd40 odczekać 15 minut odkręcić żab±,
wd-40 to mit, jeszcze nigdy mi nie pomogl...
kup jakis pozadny odrdzewiacz, ja uzywam FOSOLu.
i na przyszlosc... zawsze uzywaj dobrych kluczy oczkowych lub nasadowych, gwarantuje ze nie omknie ci sie zadna sruba.


widocznie twoja rdza to potezna rdza :) mi WD-40 pomaga ale nigdy nie załuje tego, spryskuje dosc solidnie :) ostanio mi pomogło w ruszeniu cylinderka hamulcowego bo guma walneła i brud sie dostał i stał jak niewiem :)

karpik85
11-03-08, 23:10
Podstawa to dobry klucz oczkowy, żeby była jak największa powierzchnia styku ze ¶rub±, polać odrdzewiaczem i jazda.

A jak już na serio nie pu¶ci to zawsze można odpowietrzyć odkręcaj±c przewód, robili¶my tak z ojcem w dwóch autach i zawsze było dobrze.