PDA

Zobacz pełną wersję : Honda civic 1.3



maro25w
09-03-08, 15:49
Mama taki problem autko na niskich obrotach(delikatnym gazie) oraz na wysokich obrotach (powyżej 5tys.)jedzie normalnie ,natomiast na średnich strasznie nim szarpie tak jakby nie dostawał paliwa.Zmieniłem filtr paliwa,powietrza,wyczyściłem zbiornik,przedmuchałem przewody paliwowe i na końcu zmieniłem świece.Podnmieniłem również na chwilę pompkę paliwa.Na pewien czas problem znikł,ale znów się pojawił.Jak mam pełny zbiornik paliwa to raczej autem nie szarpie,ale i to nie jest regułą.Dodam jeszcze że wszystkich rzeczy nie zmieniałem jednocześnie a problem raz sie pojawiał a raz znikał.Wiec ciężko zlokalizować mi przyczynę.Sprawdzałem wizualnie również gaźnik,wszystkie przewody na nim sa "całe",nie ma żadnych wycieków.Piszę tutaj bo może ktoś spotkał się już z takim problemem a mi już brakuje pomysłów,auto jeździ na benzynie,nie ma gazu.Proszę o pomoc.Pozdrawiam

cbool67
09-03-08, 16:32
mam podobnie. Tylko ze na zimnym silniku.Jak auto pojezdzi z 2 minuty
i stane to ma bardzo niskie obroty. Przy delikatnym dodaniu gazu auto sie dusi. Problem sie nie pojawia jak jest slonce i jest sucho oraz jak juz jest silnik rozgrzany. Podejzewam kable + swiece

drypaul
10-03-08, 12:38
Kiedyś miałem żelazko na gaźniku i tez mi się dusił po dodaniu gazu. Okazało sie, że miał zbyt wysokie obroty. Wystarczyło je troszkę skręcić taka śrubką przy gaźniku i to pomogło.

jogal
10-03-08, 15:39
Proponuję ustawić zaworki i zapłon lampą, powinno pomóc, a napewno nie zaszkodzi :agent:

drypaul
10-03-08, 15:50
Zgadzam się z przedmówcą. U mnie w d15b2 po regulacji zaworów i zapłonu autko dostało skrzydeł :d