PDA

Zobacz pełną wersję : [d15b2] problem z odpalaniem przy rozgrzanym silniku



burny
09-03-08, 15:26
Witam Szanownych Kolegów!
Mam nie lada problem z moja Hania, mianowicie przy zimnym silniku zapala jak igła, nie moge sie do niczego przyczepić, ale jak się silnik już nagrzeje i chce go odpalić ponownie, zaczynaja się problemy... Silnik odpala, ale pracuje nierówno (nie znam się dobrze, ale wyglada mi to tak jakby jeden gar nie palił), chmura dymu za mna (jakby spalil wiadro oleju :P) spadaja obroty i gaśnie, gdy troche go podtrzymam na obrotach (1500-2000) i pogazuje to czasem mu przechodzi i zaczyna pracować równo, ale dym leci z rury jeszcze przez jakiś czas (wydaje mi się, że zaczęła mi też troche brać oleju bo nawet jak pracuje ok i nic się nie dzieje to spaliny maja kolor typowy dla spalania oleju), ostatnio wymienialem świece i okazalo sie ze do pierwszej dostaje sie olej, więc wymienilem uszczelke pod pokrywa zaworów u mechanika i przez krotki okres bylo dobrze i teraz znow sie tak dzieje. Co może być przyczyną?

marcov
09-03-08, 17:16
Sprawdz jeszcze raz ta swiece, powinienes wymienic uszczelki pod otwory na swiece, mozliwe ze olej zalewa ci swiece i dlatego sa takie efekty