PDA

Zobacz pełn± wersję : Wachacz pomocy



I Love Civic
25-10-13, 16:42
Witam! Mam problem z wachaczem tylnym dolnym. Wymieniałem amortyzatory no i podczas wymiany posypały się tulejki w wachaczu a do tego jeszcze pękła ¶ruba w tulei, która trzyma amorek. Kupiłem nowe wachacze bo z drugiej strony zapewne będzie to samo no i moje pytanie jest takie - stary wachacz ma lekki łuk na tym długim odcinku, a nowy wachacz jest cały prosty, najgorsze jest to, że to jaki¶ no name bo ciężko jest u mnie dostać wogóle ten wachacz a dobrać odpowiednie tuleje to graniczy z cudem. Czy to przeszkadza w czym¶ że będzie prosty? Rozstaw się zgadza, tuleje s± w tym samym miejscu.
P.S Nadwozie EG3

http://zapodaj.net/6199e71879a9c.jpg.html

lukasrz
25-10-13, 20:28
Nie lepiej było kupić tuleje za 30zł i wprasować? byle zakład to zrobi. częsci znajdziesz na www.jdmshop.eu / Widocznie w zamienniku wahacz wyglada tak a nie inaczej, pewnie bedzie OK.

I Love Civic
25-10-13, 20:46
Wrzuciłem już, było trochę zabawy ale pasuj± nie wiem czy idealnie ale sprawuje się dobrze. Nie szukałem nawet na necie, bo mi to było potrzebne na wczoraj, zobaczymy ile wytzyma miejmy nadzieje że nie tydzień. W sumie temat do zamknięcia.