PDA

Zobacz pełną wersję : kable WN



spec-88
03-03-08, 11:26
witam. po 3 tyg. szukania po sklepach kabli NGK już opadły mi ręce bo albo nigdzie niema a jak są to cena mnie zabija 350 zł za komplet. wiec szukam jakiejś alternatywy. w każym sklepie polecali mi sentech. doszukałem sie na forum że to kicha. ASO też odpada. wiec mam pytanie co myślicie o tych http://www.allegro.pl/item320982699_przewody_zaplonowe_honda_civic_1_3_1 _4_1_5_1_6_16v.html ? niby japońskie :-/
czy moze lepiej te boshe http://www.allegro.pl/item318340120_przewody_zaplonowe_bosch_honda_civic _accord_rover.html

WaSSIL
03-03-08, 13:33
osobiście wybrałbym Boscha bo na takich jeździłem i zero problemów. A Denso nie szukałeś ??

patyk_lks
03-03-08, 16:30
Nie wiem kto Ci powiedzial,ze sentech to kicha. To są bardzo dobre kable.

skolopendra
03-03-08, 16:45
szukania po sklepach kabli NGK już opadły mi ręce bo albo nigdzie niema

jak masz jakiegoś znajomego mechanika co ma konto intercars-ie to ngk miał będziesz za 200 z haczykiem

shantillas
03-03-08, 18:19
Masz D15B2, kup Seiwy z JC i też będzie ok. Ja u siebie je 2 tyg założyłem i są naprawdę ok. Albo te Bosha, będą wystarczające do tego silnika.

Lcfr
03-03-08, 18:39
Masz D15B2, kup Seiwy z JC i też będzie ok. Ja u siebie je 2 tyg założyłem i są naprawdę ok. Albo te Bosha, będą wystarczające do tego silnika.
2 tygodnie w przypadku kabli to mało wiarygodny czas testu...

shantillas
03-03-08, 19:07
Masz D15B2, kup Seiwy z JC i też będzie ok. Ja u siebie je 2 tyg założyłem i są naprawdę ok. Albo te Bosha, będą wystarczające do tego silnika.
2 tygodnie w przypadku kabli to mało wiarygodny czas testu...

W przypadku tych kabli kierowałem sie tez opiniami z forum gdzie niektórzy na nich przejeździli trochę km.

RogeR
03-03-08, 19:16
Ja od jakiegoś czasu jeżdżę na kablach z ProTechnica i nie narzekam. Miałem je w atrakcyjnej dla mnie cenie, jak sie spiszą to zostawie, nie - to ngk.

skolopendra
03-03-08, 19:23
W przypadku tych kabli kierowałem sie tez opiniami z forum gdzie niektórzy na nich przejeździli trochę km.

niewątpliwie tak być mogło

lecz tak naprawdę,wbrew pozorom to tylko oryginały są najlepsze :agent:

można kupić używki za śmieszne pieniądze, i służyć będą następne lata

sniper86
03-03-08, 20:46
O! Moja aukcja! :D Jaki ten internet mały :p... Ja jeżdżę na Sakurze od ponad roku i nie mam żadnego problemu, zaznaczę ze mam gaz co tez jest zabujcze dla przewodów... Na poczatku tez miałem obawy ale nie dostałem nic innego na szybko wiec sie przełamałem i jestem zadowolony... Śmiało mogę je polecić jaki ich użytkownik a nie sprzedawca :p a sprzedałem ich bardzo dużo i nie było żadnych reklamacji...


można kupić używki za śmieszne pieniądze, i służyć będą następne lata

albo trafić na takie same jak sie ma... używane to można sobie kupić np. części karoseryjne ale nigdy eksploatacyjne...

TOMEK840123
03-03-08, 20:47
Nie polecam SEIWA !!
Po kilku tys. km miałem już dyskoteke pod maską (w poprzedniej Hondzie).

piotrek-mi
03-03-08, 20:53
Ja od kilku lat do do kilku aut w rodzinie kupuje tylko i wyłącznie Sentech'a. może nie jest to jakaś rewelacja, ale są tanie i nigdy na nie nie narzekałem (nie zależnie czy auto na lpg czy pb).

skolopendra
03-03-08, 20:53
albo trafić na takie same jak sie ma.

można .ale myślę ze za 30 zł za komplet warto zaryzykować
a sam widziałem takie aukcje


Nie polecam SEIWA !!

tu nie warto podejmować takiego ryzyka :)

Lcfr
03-03-08, 21:08
ja odkad mam hondę..(będzie jedyne z 10 lat juz :agent: ) nigdy nie miałem innych kabli jak seryjne.........
albo seryjne używki
i wg mnie one naprawdę na długo zachowuja sprawność
wiec teraz jak bym kupował to poszukałbym sprawnych uzywek (tak też zrobiłem przy mini me-za-kupiłem za 30zł) bo szansa ze będą lepsze od nowych zamienników jest dośc duża....

NFS
03-03-08, 21:18
a moze lepiej zmierzyc czy kable kwalifikuja sie do wymiany czy jeszcze sa ok?? dla civica max wartość rezystancji przewodów WN to 25k ohm. Im wyzej ponad tą wartosc tym szybciej nalezy wymienic kable.

rafalb33
03-03-08, 21:43
dla civica nominalna wartość rezystancji przewodów WN to 25k ohm.
Raczej maksymalna a nie nominalna :d .
Ja mam 13 letnie orginaly i maja po ~14k ohm.

NFS
03-03-08, 21:54
ups, juz zmienione. tłumaczenie mi sie omsknęło :speszony: