PDA

Zobacz pełną wersję : Skrzynia biegów cvc VII em2



hQ^
10-10-13, 17:32
Witam,
Potrzebuje skrzyni biegów do Civic'a 1.7 VII gen EM2. Obecna zaczęła dziwnie stukać jak by coś z zębatkami się rozwaliło. Dodatkowo dzisiaj samochód strasznie się trzęsie i wali coś w momencie odpuszczenia gazu. Czy ktoś wie gdzie można taką nabyć? Ewentualnie czy od innej Hondy będzie pasować bo coś nigdzie nie mogę znaleźć żadnej używki :/

Pzdr

genior
11-10-13, 08:51
a może poduszki strzeliły?

hQ^
11-10-13, 10:19
Mechanik stwierdził że to nie poduszki :/ Jedną już wymieniłem (prawą) a na lewą (olejową) czekam aż będzie dostępna. Co do walenia i trzęsienia problem rozwiązany. Zostało tylko dziwne tyrkotanie jak się przyśpiesza. Jest głośno na pierwszych 3 biegach a potem praktycznie nic nie słychać. Stąd wszyscy stawiają na skrzynke.

MotoAutko_pl
14-10-13, 13:31
A byłeś też na diagnozie w ASO? Bo warto byłoby skonfrontować kilka opinii mechaników aby móc to ustalić. Czemu od razu wykluczył poduszkę? Objawy są dosyć charakterystyczne.