PDA

Zobacz pełną wersję : Filtry civic V gen 1.3



Bolix
03-10-13, 16:53
Witam, mam takie pytanko do użytkowników eg3, wymieniał ktoś z Was może filtry paliwa ? Mam zamiar zrobić to przed zimą + regulacje gaźnika i jego czyszczenie z tym że w kilku sklepach moto powiedzieli mi że mam 1 filtr paliwa a u mnie są dwa.. I tutaj mam prośbę jeżeli ktoś wie gdzie coś takiego znajdę i że to jest do d13b2 to podajcie linka bo nie jestem pewien do tych co są na allegro. Niby te a jednak chyba nie :P Z góry dzięki za odpowiedzi..

krasko
03-10-13, 17:57
Zrób foto tych filtrów prawdopodobnie ktos dołozył jeden filterek a co do gaznika jesli nic sie z nim nie dzieje to lepiej nie ruszac

Bolix
03-10-13, 20:42
Ogólnie to problem jest taki że auto samo potrafi zgasnąć nawet podczas jazdy.. Według mnie jest syf w układzie paliwowym jeżeli nie to druga opcja że zawory wymagają regulacji. Chyba że ma ktoś inny pomysł ?

krasko
03-10-13, 20:59
Jesli chodzi o gaznik to moze byc różnie moze byc krokowy a moze byc pompa paliwa te gazniki sa awaryjne i wielu sie ze mną zgodzi napewno zacznij od filtra nie zaszkodzi ale czy pomoże nie wiem poczytaj było duzo takich tematów i wiele usterek zwiazanych z gaznikiem w eg3

Bolix
03-10-13, 21:02
Też myśle że nie zaszkodzi od tego zacząć tym bardziej że jestem pewien że nikt przedemną tego nie robił. Co do tego filtra to wyczytałem że nie wszystkie eg to miały, u mnie akurat jest, dokładniej między mechaniczną pompą paliwa a gaźnikiem.

yautja
04-10-13, 20:46
Z filtra w komorze silnika możesz zrezygnować (dać nowy wąż paliwowy) albo zastosować coś w ten deseń:
http://allegro.pl/filtr-paliwa-6mm-honda-cbr-cbf-cb-vtr-vtx-vfr-xl-i3593889715.html