PDA

Zobacz pełną wersję : skrzypienie w tylnym zawiasie



wastag
25-02-08, 21:12
mam taki problem otóż gdy skręcam w prawo podczas jazdy daje się słyszeć dość głośne skrzypienie dochodzące chyba z tylnego zawieszenia, czasem również objawia się to gdy ruszam z miejsca na prostych kołach! wjechałem na kanał oblookałem wszystko i nic...według mnie gra...sprawdziłem szczeki, reczny wszystko ok już siły do tego nie mam a skrzypi coraz głośniej jakby auto sie rozpadało... nie wiem czy ma to związek z tym że dzieje się tak odkąd odebrałem autko od blacharzy po sporym puknięciu w zadek... jakieś pomyłśy?

michal750
25-02-08, 22:13
Popsikaj Wd-40 wszystkie tuleje gumowo-metalowe, cukierki i sprezyny.

marcov
25-02-08, 22:25
sprawdz czy naciskajac reka na tylna klape rowniez slychac ten odglos

Max Marcin
25-02-08, 23:11
W moim sedanie półka skrzypiala a innym razem cukiereczek na wachaczu, u kolegi uszczelka miedzy klapa a słupkiem.

wastag
26-02-08, 18:09
wynik: u mnie to nie było żadne z powyższych...otóż taka tulejowata guma z wachacza ta bliżej środka i niżej nieco wysuneła się ze swojego miejsca. nie było tego widać bo zafajdane błotem itp było. troszke szczotki drucianej, wd, metalowa łycha i i można ostro wchodzić w zakręt bez żadnych obawa. Tak dla potomnych

escezet
27-02-08, 22:02
A nie lepszy bylby jakis silikon w sprayu??

lakazs
28-02-08, 11:38
Kup smar w sprayu. Silicon jest nie za dobry. Sa specjalne do amortyzatorów. Nawet na stacji benzynowej znajdziesz.