PDA

Zobacz pełną wersję : montaz kubelka - poradzcie



stuw
24-09-13, 15:44
Czesc, kupilem dwa kubelki sa one bez szyn maja otwory mocujace od spodu , pomyslalem ze da sie je zamontowac na ori szyny mojej ej9 ale widze ze tu mocuje sie szyny od boku, mozna by dorobic jakies uchwyty ale nie chce zeby kubel poszedl za wysoko.

Prosze o rade tych ktorzy montowali kubly w ori szyny moze jakies pomysly sugestie...

Paputek
24-09-13, 21:29
jakie kublu szefie :) wiecej info cos

York22
24-09-13, 22:10
Jak masz w szynach od boku, a w fotelu od spodu to może da się przypatentować na jakimś kątowniku. Pamiętam, że kumpel kiedyś w rajdowym CC tak miał.

stuw
25-09-13, 02:07
kubelki no name tzw turystyczne skladane. Co do mocowania to maja od spodu 4 otwory na sruby

luchuma
25-09-13, 07:47
ja mam ramke z otworami przyspawane do szyn i to przykrecone do fotela :) i w VIg wyszlo minimalnie wyzej niz seria ale ramka wykonana z profilu wiec mozna i z plaskownika zrobic to bedzie nizej

HJK
25-09-13, 12:26
Kupujesz płaskownik stalowy, gniesz na imadle młotkiem, przewiercasz otwory i mocujesz (śruba o twardości 8 bodajże). Ja tak zrobiłem z moimi Bimarco, płaskownik: 4 cm szerokości i bodaj 4 mm grubości płaskownika. Zero spawania tylko cięcie, gięcie i wiercenie :)

Zwróć tylko uwagę czy otwory mocowania kubła pokrywają się w linii z otworami mocowania w podłodze.

EDIT:
Tu masz fotke jak jest to zrobione u mnie:
http://i.imgur.com/Gi5qWFQ.jpg

stuw
25-09-13, 14:17
A obcinaliscie' jakos szyny od gory? U mnie pewnie pojda pod kubel a nie po bokach a od gory sa pofalowane ( uchwyt na oparcie itd...)

luchuma
25-09-13, 14:19
w vig bylo chyba przykrecone