PDA

Zobacz pełną wersję : woda na dywaniku pasażera i na plastiku od kompa



medyss
16-09-13, 18:04
Otóż problem powrócił. W tamtym roku udało mi to jakos zatamować a teraz znowu leci niemilosiernie :( Leci gdzieś na odcinku od dachu do dołu szyby przy prawym słupku. Nie wiem teraz gdzie pchać silikon bądź masę uszczelniającą. Czy wyjąć jakoś uszczelkę i dopiero pod nią napchać tego ustrostwa ? Bo jak napchnę od środka kabiny to raczej to będzie prowizorka i jeszcze blacha będzie gniła czego bym nie chciał... Ma ktoś jakiś pomysł ?

sensej
16-09-13, 18:10
może masz auto z szyberdachem? jeśli tak to sprawdź wąż odprowadzający wode. Jeśli nie, to może trzeba uszczelnić podszybie.

medyss
16-09-13, 18:22
tak mam szyberdach. Jak sprawdzić ten wężyk ? Odpinałem boczną osłonę słupka i żadnej wody tam nie widziałem... Już nie mam siły na to, silikon dekarski nic nie pomógł, rozleciał się i odlepił od uszczelki... Dodam że uszczelka od szyby jest dość luźno przy samym końcu. Nie dość że zalało mi dywanik to jeszcze mam akwarium pod kołem zapasowym... :( Prosiłbym o szybką odpowiedź bo autko mi jest potrzebne do szkoły a teraz w tą pogodę to niedługo mi je całe zaleje.. :(

reaktor
16-09-13, 19:31
Rurką wychodzi poniżej słupkami , nie wiem czy dasz radę sie do tego dobrać bez zdjęcia deski przedniej , mam rozebrane auto może ci zrobię jakieś zdjęcie gdzie masz tego szukać

sensej
16-09-13, 19:45
musisz odpiąc plastik przy nogach pasażera, tez co zasłania kompa i najlepiej zdemontować schowek. weź latarke i poświeć w okolice miedzy dmuchawą, a ścianami karoserii.
gumowy wężyk, który odprowadza wode z szyberdachu powinien wchodzic w plastikową rurke. może być tak że ten wężyk wypadł i dynda gdzieś obok.

medyss
17-09-13, 08:19
Wężyk cały, woda po wlaniu w rynne szyberdachu spływa gdzię obok koła a do środka nic. Wyczaiłem że woda przesiękała rogiem szyby. Zatem kupiłem klej do wklejania szyb i tam wszystko ładnie zakleiłem. Zobaczymy jak to się będzie miało po wyschnięciu :) Temat zamknięty.