PDA

Zobacz pełną wersję : Swap d16a9 w ej2 problem z brakiem prądu ;/



zdzichu9311
13-09-13, 12:33
Kochani ;) , mam problem i to chyba nie mały , po swapie na d16a9 najpierw wszystko było dobrze a po chwili przy kolejnej próbie odpalania zniknał mi prąd .

Po przekreceniu kluczyka nie ma zadnej reakcji , sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i wyglądają ok , jeden przekaznik "IG" czy jakoś tak nie miał przejscia ale zaklepałem te druciki i złączyły się , po tym zabiegu zaczeła sie swiecic ta dioda od immo radio działa i swiatła ale po przekreceniu kluczyka nie ma zadnej reakcji , masy mam wszystkie wpięte nawet puszczałem mu jeszcze jedną mase i nic ;/

Wspomózcie co może być ;/

zakit
13-09-13, 12:46
a plusy sprawdzales...masa masą, nawet jak by ktorejs nie bylo to by cos tam swiecilo. tutaj jest ewidentny brak plusa. napiecie na aku wogole jest, puska bezpiecznikow ma wogole prawidlowo podlaczony plus?


mialem kiedys podobny problem, spalila sie puszka bezpiecznikow w miejscu gdzie sie przykrecalo kabel plusowy - efekt, absolutny brak pradu w calym samochodzie.

empty212
13-09-13, 15:39
Sprawdź masę przy termostacie. Bez tej masy nie ma zapłonu. Przerabiałem to u siebie już :)

zakit
14-09-13, 09:51
Sprawdź masę przy termostacie. Bez tej masy nie ma zapłonu. Przerabiałem to u siebie już :)

ale bez tej masy nadal jest prąd. a autor mowi ze nic sie nie dzieje.

empty212
14-09-13, 21:44
Ja jak wymieniałem termostat i nie przypiąłem tej masy to kontrolek od zapłonu nie miałem.

zdzichu9311
15-09-13, 02:08
Wszystko już działa dziekuje wam za pomoc ;)

Okazało się że padł bezpiecznik pod maską "IG" paliły go kable wpiete przez gazownika ;)