PDA

Zobacz pełną wersję : Problem w wycieraczkami



michalstw
12-09-13, 19:53
Siemka.
Mam problem z moim civiciem a mianowicie: zdjalem piora wycieraczek, pomalowalem, zalozylem i zonk. Jak bym ich nie ustawiał to zawsze sa w innej pozycji. Raz jak jade to jest git i zostaja na swoim miejscu a raz bija mi o plastik. Ustawialem je na 10 roznych sposobow ( tak zeby byly rowno ustawione) i zawsze jest to samo. Mozecie mi podpowiedziec jak usunac tą usterke? Za wszystkie odp z gory dzieki. Pozdrawiam.

PlushaQ
12-09-13, 20:52
Luzy w mechaniźmie wycieraczek… zdejmij podszybie i oglądaj.

Tiga
12-09-13, 21:03
Jestes pewien ze ramiona dobrze siedza na wieloklinie? Zlap w reke i poruszaj, zobacz czy sie przestawiaja, jak nie to jest luz w mechanizmie jak wyzej kolega powiedzial.

michalstw
12-09-13, 21:07
Tiga, jestem pewien ze siedza dobrze, da sie ten luz jakos naprawic czy trzeba nowy mechanizm kupic?

motoboy
12-09-13, 22:02
Z tymi mechanizmami jest problem, raz już wracałem 300km w deszczu bez wycieraczek, uratował mnie preparat "niewidzialna wycieraczka". Tak jak napisał PlushaQ, obejrzyj dokładnie mechanizm, pewnie już są duże luzy w przegubach kulowych. Kulka jest stalowa, ale panewka z plastiku, robią się luzy, później pękają i wycieraczki stają w miejscu.