PDA

Zobacz pełną wersję : EL.szyby Civic gen.6



Sazuq
08-09-13, 19:51
Witam mam problem z podłączeniem el.szyb do honda civic gen.6.Zamówiłem cały swap dla kumpla do jego hanki od jednego z naszych forumowiczów.Wszystko się zgadza są boczki,przełączniki i cała wiązka/prawe i lewe.Mamy z kumplem problem bo w kostce która jest w drzwiach jego autka brakuje pinów(w tej zamówionej jest więcej),nie wiemy co gdzie podłączyć,wiązki kupiliśmy potrzebne do przeprowadzenia ale zgubiliśmy się co do czego ma być podłączone(za dużo kolorków kabli a nie ogarniamy za bardzo elektryki).W warsztacie chcą za to 200 zł bo niby dużo roboty.Przeciągałem już nie raz kable przez kostkę w drzwiach w swojej hance,i nie problem jest to zrobić u kumpla ale nie wiemy jak podłączyć.Jest koleś co ma pomysł aby zrobić swoją instalację tego od nowa,ale czytałem trochę o tym i można przez to niby sporo problemów narobić.Jest ktoś kto ogarnia ten temat?Proszę o info na priv lub ewentualnie tutaj.

Pozdrawiam.

kwiatu
09-09-13, 01:03
w 6genie różni się wiązka podłogowa w wersjach z elektryka i w wersji bez elektryki.
musisz dorobić wiązke, nie wiem jak to będzie działało...

moze ten temat Ci pomoże jeśli ogarniasz troszkę angielskiego.
http://www.hondahookup.com/forums/showthread.php?152818-DIY-Power-windows-in-a-96-00-civic-DX

Sazuq
09-09-13, 16:43
dzięki na pewno się przyda;)