PDA

Zobacz pełną wersję : Regulacja świateł

qtrix
03-09-13, 14:03
Witam, mam pewien problem od w sumie kupna auta, wczoraj jadąc z roboty nie jednokrotnie zauważyłem że kąt padania światła jest chyba inny niż do zamierzonego, żarówki kupiłem nowe nie jakieś gówna bodajże philips blue vision no ale mniejsza o to. Skrecając w prawo powiedzmy na skrzyżowaniu mam dziwne wrażenie jak by światłą były ustawione na brytyjską stronę kierunku jazdy (lewo). Powiedzcie mi jest możliwość regulacji wysokości światła ? wgl by te lampy jakoś nakierować, żadnego przełącznika w eg4 nie mam a chciałbym wiedzieć ocb bo naprawdę czasami zastanawiam się czy wgl mam zapalone światła bo jakość wiązki jest mizerna. Klosze oczywiście cale nie popękane. Dzieki za pomoc :)

piotreek23
03-09-13, 17:50
Ostatnio wymieniałem lampę z przodu bo stukłem starą, to przerabiałem temat :) Jedziesz do dowolnej stacji diagnostycznej (kontroli pojazdów) i prosisz o sprawdzenie/ustawienie świateł. Pan przychodzi z takim śmiesznym pudełkiem przystawia i ustawia. Sam nie ustawisz świateł bo na oko to jeden umarł. Koszt usługi ~0zł. Światła się reguluje góra/dól i lewo/prawo.
Pozdrawiam

A jeśli chodzi o jakość to mam wsadzone DEPO vel DUPO i świeci mega lepiej niż 14 letnia lampa..