PDA

Zobacz pełną wersję : d15b7 mozolnie wkręca się na obroty



Bdz
31-08-13, 14:23
Cześć, mam problem z wkręcaniem się silnika na obroty do 3-3,5 tyś na 1 i 2 biegu czuć to najbardziej. Zaczęło się po "akcji zima" którą praktycznie całą przestał z powodu laika mechanika który miał za zadanie uruchomić silnik który na postoju nagle zgasł i nie chciał juz zaskoczyć problem był według niego w aparacie zapłonowym, który zdemontował i próbował zamontowac używke innego, próba się nie powiodła bo to amerykaniec i europejskie nie podchodziły, odmówił po 2 miesiacach wykonania zadania, prawdopodobnie przepychał auto bez zamontowanego aparatu zapłonowego po placu z powodu dużej rotacji samochodów. Wymieniłem w nim świece, kable, filtry powietrza i paliwa, innemu mechanikowi który po tych 2 miesiacach uruchomił honde (w 1 dzien) zleciłem wymiane rozrządu i regulacje zaworów, żaden z tych zabiegów nie pomógł, dodam jeszcze że pierwsze 30-40 sekund jazdy gdy jest zimny chodzi prawie jak chodził przed zamarciem czyli żyleta jednak juz po chwili zaczyna mulić na chwile zmniejsza te objawy jak go przegonie do 4-5 tyś obr. Proszę o sugestie jak rozwikłać ten ohydny problem

wiesko1261
02-09-13, 08:06
miałem takie objawy po przestawieniu rozrządu o ząbek po wymianie głowicy

marcin87bp
08-09-13, 11:37
wywala jakies bledy ? samodiagnostyke robiles?