PDA

Zobacz pełną wersję : wymiana lamp na soczewkowe a zwrot kasy z auto casco????????



sparki72
13-02-08, 21:23
mam civica 2003 wymienilem lampy przod na soczewki,i mialem mala stluczke czy zaplaca mi za nowe lampy(na zdjeciach z a.c.sa nowe)czy za stare z roku 2003,prosze o szybka odp.

_reggie_
13-02-08, 21:40
Witam.

Jeżeli w elementach dodatkowych czy niestandardowych auta (czy jakoś tak) w polisie AC masz uwzględnione nowe lampy oraz ich koszt (oczywiście poparty dokumentacją) to ubezpieczyciel powinien wypłacić właśnie takie kwoty.
Jeżeli tego nie masz zaznaczonego, to może pojawić się problem...

pozdro :agent:

maly
14-02-08, 00:42
moim zdaniem powinien zapłacić za soczewki ponieważ pojazd został przyjęty do ubezpieczenia z soczewkami
miałem identyczną sytuację i wszystko było bez problemu

Troll
14-02-08, 12:51
Panowie przeciez jak sie zawiera umowe z ubezpieczalnia to robią mnustwo fotek co jest podstawa do orzekania :)

zeus
14-02-08, 13:42
zgadza sie doprowadzaja ci do stanu z fotek przy zawieraniu umowy chyba ze jest jakis aneks jak miales np uszkodzony zderzak przy ubezpieczaniu to moga ci wyplacic czesc kasy na zderzak badz nawet nic tak samo jest z lampami miales soczewke daja ci na soczewke chyba ze sobie zmieniles po zawarciu umowy jeszcze jest jedna srawa wyplaca ci kase na soczewki z danego rocznika (ale w tym przypadku soczewki sa jedne wiec bez problemowo)

sparki72
14-02-08, 20:29
dziekuje za odpowiedzi ale jakby ktos byl pewien na 200% to prosze o komentarz

_reggie_
14-02-08, 20:38
dziekuje za odpowiedzi ale jakby ktos byl pewien na 200% to prosze o komentarz

Na 200% to będziesz pewien jak się porozumiesz ze swoim ubezpieczycielem, bowiem każdy na rynku ustala własne warunki ochrony, a co za tym idzie wypłaty należnego odszkodowania.

pozdro :agent: