PDA

Zobacz pełną wersję : krokowy po raz enty ?



spec-88
12-02-08, 13:18
chodzi o to że raz mam ssanie raz niemam. jak jest wilgotno na dworze po deszczu albo jak auto długo postoi to ssania niemam . jak odpale pojeżdze chwile, to potem po odpaleniu znów ssanie jest. i tak loteria raz jest raz niema. jeżeli rusze autem i wsadze 2 a auto mam troszke rozpędzone i puszcze gaz to zaczyna szarpać jak auto zwalnia a nie pozostaje na stałej prędkości. jak np w aucie taty. wiec moje pytanie czy to na 100% wina krokowego ? czy np. jest jakiś czujnik za niego odopwiedzialny. ( chodzi o to że raz działa nomalnie a potem nie jak by był uszkodzony to by nie działał cały czas. ) juz mnie to zaczyna wku**wiać i zaczołem przygotowywać auto do sezonu. tylko pytanie CO ? mam wymienić. bo niemam jako tako kasy żeby wymieniać wszystko co popadanie bo czeka mnie jeszcze malowanie. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. dodam jeszcze że ostatnio tak dziwnie pali. tzn czasami zapali i odrazu zgaśnie. czy to wina kończącego sie aparatu zapłonowego ?

Skoti
12-02-08, 14:44
Krokowy jest odpowiedzialny za obroty biegu jałowego. Jeżeli przyspieszasz i ci sie dławi
to sprawdz swiece oraz kable. Jeszcze możliwe że katalizator ale tego bym nie obstawiał

spec-88
12-02-08, 19:48
ale chodzi o to że raz jest ssanie raz niema co steruje wogóle krokowym ? bo te szarpanie jest na wolnych obrotach jak chce jak gdyby jechać na biegu jałowym świece mam nowe kable sprawdzane metodą "na wode" i nie widać nigdzie przebicia

[ Dodano: Sro 13 Lut, 2008 ]
nikt nic nie wie ? o co kaman ?