PDA

Zobacz pełną wersję : Jak dorobic kluczyk z IMO ?



dogg69
11-02-08, 12:16
Witam.
Kupilem auto tylko z jednym czarnym kluczykiem, wiec jesli chce miec dorobiony to procedura wygladalaby tak:
1. Dorobic nowy z IMO
2. Isc z nim do serwisu zeby mi go zaprogramowali
Czy moga mi to zrobic w ASO jak nie mam czerwonego ?
Robil ktos kiedys podobna rzecz ?

skolopendra
11-02-08, 12:19
Kupilem auto tylko z jednym czarnym kluczykiem,

idziesz do punktu dorabiania i za ok 120 zł masz nowy klucz z immo :)

djibiza
11-02-08, 13:26
Dołączę się do tematu :D mam jeden czarny kluczyk bez immo i jest on dosyć mocno zjechany :/ nie mam klucza matki, co mogę zrobić ?? Kluczyk tak zjechany, że mogę go wyjąć ze stacyjki jak auto odpalone jest :agent:

wunat
11-02-08, 13:28
idziesz i dorabiasz, w czym problem?

djibiza
11-02-08, 13:29
Ale to z tego zjechanego dorobią nowy :/

skolopendra
11-02-08, 13:30
Ale to z tego zjechanego dorobią nowy :/

jak mają pojęcie o dorabianiu kluczy to dorobią,ale zapewne i stacyjki by potrzebowali na chwilę ;)

djibiza
11-02-08, 13:33
Yhy, a jeszcze jedno pytanko....gdy włączę zapłon i wyjmę mój cudowny kluczyk :D to mogę byle jakim przyrządem (np. innym kluczem) odpalić autko :agent: wystarczy ze kawałek innego klucza wcisnę w stacyjkę to mogę przekręcić. Czy cify tak mają czy stacyjka do wymiany?

skolopendra
11-02-08, 13:34
stacyjka do wymiany?

niestety tak

djibiza
11-02-08, 13:40
Dzięki Wam dobrzy ludzie. A może ma ktoś z forum wkłady stacyjek? Na allegro są całe stacyjki z kluczykami a w sumie to sam wkład by się przydał.

skolopendra
11-02-08, 13:45
z forum wkłady stacyjek?

dział giełda

olszes
09-04-08, 20:11
podepne się pod temat :). ja mam również jeden kluczyk (czarny) i teraz pada stacyjka (chyba), bo jak odpale to wszystko nagle gasnie łącznie z silnikiem (nie jest tak zawsze), czasami nawet w czasie jazdy potrafi zgasnąć, więc to chyba stacyjka. jezeli tak to czy wymiana samej stacyjki wystarczy ? i co wtedy z immo ? jeżeli wymienie stacyjke to bede miał wtedy inny klucz, więc czy nie bede potrzebował przeprogramować kompa lub wymienić ?