PDA

Zobacz pełną wersję : CHIP Tuning D15Z3



Max Marcin
08-02-08, 20:04
Czesc. Kiedys ktos powiedzial ze D15B2 nieda sie z chip-owac a D15B7 sie da bo ma wielopunktowy sekwencyjny elektronicznie sterowany wtrysk, Z15B3 tez taki ma i jeszcze ma tego v-teca na dolocie wiec powinno sie cis dac zrobic z tym komputerem. jak ktos cos wie to piszcie.

BARTAS998
08-02-08, 20:08
Jezeli ma vteca to mozna przesunac punkt zalaczania sie wlasnie tego vteca mozna dodac shift light przesunac odcinke...Najlepiej pytaj Furiousa

havok
08-02-08, 20:42
A jeśli pytasz o chip tuning jako o narzędzie do podnoszenia mocy to nic z tego, bo to nie turbo.
Strojenie to inna sprawa. A wtedy, to np. zrób tak, jak Marcin napisał.

Lcfr
08-02-08, 20:42
, Z15B3 tez taki ma i jeszcze ma tego v-teca na dolocie wiec powinno sie cis dac zrobic z tym komputerem. jak ktos cos wie to piszcie.

co to za silnik???????????????????????????????????????????? ????????
chyba D15z3?????????
temat jest poruszany kilka razy na forum...
uzyj szukajki



Jezeli ma vteca to mozna przesunac punkt zalaczania sie wlasnie tego vteca mozna dodac shift light przesunac odcinke...Najlepiej pytaj Furiousa

tylko po przesuwać ten punkt? to nie d16z6...............

Hikiel
08-02-08, 22:28
d15z6 to obd2 wiec raczej nic z tym nie powalczysz bez odpowiedniego przygotowania czyli np przejscia na obd1.

Max Marcin
08-02-08, 22:38
Z15B3 Sory D15Z3

[ Dodano: Pią 08 Lut, 2008 ]

d15z6 to obd2 wiec raczej nic z tym nie powalczysz bez odpowiedniego przygotowania czyli np przejscia na obd1. Sory ale nie bardzo zakumalwm o ci chodzi.
d15z6 to d15z3 o taki chodzi

kornel_no_1
08-02-08, 23:04
panie SZUKAJ
jak ty nawet bnie wiesz co top jest odb1 to niewiele zdziałasz wpisz proszę jak znasz angielski u pana google i poszukaj na usa stronach tam naprawde ludzie popisali co i jak z strojeniem a co do CHIP TUNINGU to NO COMENT :)
przyjmij jesli kom jest odb2 to sie nieda :)
i nie pisze tego zgryzliwie tylko radzę zacznij od podstaw pozdro

Max Marcin
08-02-08, 23:16
Koles jak nie chcesz pomagac to nie pomagaj. JA NIE JESTEM MECHANIKIEM ani nie mam czasu siedziec przed komputerem tak jak TY wiec pytam. A jesli sie znajdzie ktos kto odpowie to dobrze a jak nie to tez ok ale jak ktos sie wywyższa to juz nie jest ok.Idz do lazienki i tam sie po wywyzszaj KORNELJO

Hikiel
09-02-08, 00:14
Sorrry d15z3. Na jedno wychodzi bo i tak obd2. Chodzi o komputer w Twoim samochodzie. Serio poczytaj troche o tym chocby na tym forum i juz bedziesz wiedzial cos wiecej.

Lcfr
09-02-08, 00:35
Koles jak nie chcesz pomagac to nie pomagaj. JA NIE JESTEM MECHANIKIEM ani nie mam czasu siedziec przed komputerem tak jak TY wiec pytam. A jesli sie znajdzie ktos kto odpowie to dobrze a jak nie to tez ok ale jak ktos sie wywyższa to juz nie jest ok.Idz do lazienki i tam sie po wywyzszaj KORNELJO

Jeżeli nie masz czasu siedzieć i czytać to nie siedz...
Kolega dobrze Ci radzi bo temat był opisany i mozna wiele sie dowiedzieć przy małym nawet zaangażowaniu
I będzie to szybciej niż teraz pisac wszystko od nowa dla Ciebie bo Ty nie masz czasu...
Charakterystyka tego silnika nie jest taka jak tego o którym piszesz (D15B7) i sam zabieg niekoniecznie jest potrzebny.
TAk czy inaczej temat już był. SZUKAJ.