PDA

Zobacz pełną wersję : Centralny Zamek



MatiMaster1
06-02-08, 01:15
Witam, Kilka dni temu zakupiłem Hondę Civic gen. V rocznik 95' 1.3 silniczek, wyposażenie ubogie - wspomaganie i immobiliser, Zastanawia mnie jedna rzecz.
Czy jest możliwe aby w moim Civicu był Centralny Zamek, ale zepsuty?
Poprzedni właściciel niewiele wiedział o samochodzie gdyż ściągnął on go tylko z Niemiec na sprzedaż i nie zadawał za dużo pytań. Powodem mojego zaciekawienia tym tematem jest głównie to że zamek od wewnątrz pasażera ciężko się otwiera. Na miejscu bezpiecznika od Centralnego zamka nie było nic, włożyłem takowy bezpiecznik jaki był wpisany (20 A) i nic, czy jest możliwe że coś w boczkach jest zepsute ? Jakiś kabelek czy mechanizm ?? Jak to sprawdzić ?

mozes
06-02-08, 05:29
Musisz zdjąć tapicerkę drzwi kierowcy i zobaczysz czy jest centralka sterująca taka zielona puszka wmontowana w drzwi i popatrz na zamek czy jest czy jest przekaźnik czy jest golusieńki.
Bez zdejmowania boczku nic się nie dowiesz.
pozdr

skolopendra
06-02-08, 11:37
Na miejscu bezpiecznika od Centralnego zamka nie było nic,

jak kiedyś kupowałem hondę to szwab mówił ze jest centralny,tylko się zepsuł .a go wcale nie było ;)


Bez zdejmowania boczku nic się nie dowiesz.
właśnie

MatiMaster1
06-02-08, 14:50
właśnie o to mi chodziło, boczek i tak muszę zdjąć bo muszę się dostać do głośników, ale niewiedziałem jak to poznać

majlo_civic
22-04-08, 16:45
Pełno jest tematów o centralnym, więc nie będę zakładał nowego.

Czy wie może ktoś, albo sam ma na komputerze, o instrukcji założenia centralnego i/lub alarmu do Civica 5 gen?