PDA

Zobacz pełną wersję : Popsuli hondzie ;( pomocy



janusz-4life
04-02-08, 23:03
Witam posiadam Hondzie 1,3 75k roczek 1995 zalozylem gaz ale ... fachowcy od gazu juz pol roku nie moga dojsc dlaczego na gazie obroty ( czesto choc nie zawsze) nie chcą spaść poniżej 2k . Przeróbki i ich naprawy skończyły sie na tym ze na benzynie ( zimny silnik ) mam problemy z odpaleniem tz zaskakuje i odrazu gaśnie. ( gaźnikowiec załamany rozkłada łapy i nie wie co robić ) ja tez nie wiem co mam robic pomocy moze ktos z was miał taki problem i uporał sie z nim ( jak ktos jest z Łodzi i może polecić kogoś kto zna sie na hondach i umiałby naprawić "niunie" )
POMOCY

TeeS1975
04-02-08, 23:10
a użyłeś opcji :szukaj:
o instalacjach LPG jest cały dział
http://www.civicklub.pl/fi/viewforum.php?f=81

janusz-4life
04-02-08, 23:13
tu nie chodzi o gaz tylko o benzynę problem z odpaleniem fachmeni przewiercili przepustnice i od tego czasu coś sie popsuło wstawili nową orginalną ale to nie pomogło nadal jest tak ze nie odpala :/

TeeS1975
04-02-08, 23:16
to jednak ma związek z lpg
http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=41969

leń ;)

janusz-4life
04-02-08, 23:19
własnie nie leń :( wyczytałem juz setki postów i niby to samo a jednak nie ;( nie wiem co mogło sie stac kiedy przewiercili przepustnice jezdziłem tak tydzien i załozyli orginalna ( napewno bo sam tego dopilnowałem ) a probłem został to ze na gazie jest kiepsko to juz inna sprawa :P wiec dział LPG omijam :D

Furious
04-02-08, 23:22
przekaznik pompy paliwa / aparat zaplonowy (iskra, zaplon)? to bym sprawdzil...

sadam
04-02-08, 23:29
moze cos z ssaniem popsuli skoro jak zimny odpali i gasnie.moze regulacja gaznika potrzebna

janusz-4life
04-02-08, 23:32
Właśnie gaznikowiec sam nie wie co oni zrobili dalem gaznik do regeneracji i ustawienia i dupa to samo wspomniał cos o airbox i niewłaściwej pracy przepustnic ehhh

Ralfi
26-03-08, 16:35
A spróbuj odłączyć sondę lambda i zresetowac kompa. Powinno to pomóc, ale na benzynie będzie Ci więcej palił i jest to raczej rozwiązanie czasowe. No ale spróbuj.