PDA

Zobacz pełną wersję : DZIWNY POZIOM OLEJU..



marcii1
01-02-08, 19:17
MAM KOLEJNY PROBLEM Z MOJA HONDA... JAK STOJE W MIEJSCU POKAZUJE MI ZE NIE MAM NIC OLEJU.. JAK RUSZE I PRZEJADE KAWALEK TO MI SIE POZIOM PODNI TROCHE PONIZEJ MINIMUM.. CZYLI ESJT DOBRZE.. TYLKO DLACZEGO JAK STOJE TO MI TEGO POZIOMU NIE POAZUJE?? I JAK ZGASZE SILNIK TO TESH MI NIE POKAZUJE AKTUALNEGO POZIOMU.. PROSZE O POMOC...

the-one
01-02-08, 19:57
JAK STOJE W MIEJSCU POKAZUJE MI ZE NIE MAM NIC OLEJU.. JAK RUSZE I PRZEJADE KAWALEK TO MI SIE POZIOM PODNI TROCHE PONIZEJ MINIMUM.. CZYLI ESJT DOBRZE

Naprawde tak uważasz czy to tylko żart?
Jest dobrze jak jest na 3/4 skali pomiedzy dolna a gorna dziurka na bagnecie. Jezeli masz ponizej minimum to dolewaj czym predzej

Pewnie zle sprawdzasz. Musisz miec rowne podloze.

A tu masz rozne teorie na temat "jak spwadzac" Wybierz ktora prawda jest dla Ciebie

http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=42787&start=20

marcii1
01-02-08, 23:43
Dzieki.. juz wszycho wiem.. mialem tak na minimum.. ale juz dolalem i jutro rano bede sprawdzal.. a jaki olej lejecie do swoich hondzin?? b mi kumpel powiedzial jak od niego bralem fure ze mam lac pelen syntetyk.. a auto w sumie jest dosc stare bo rocznik 92.. tyle ze malo ma nakulane kilosow.. bo tylko 165 tys.

the-one
02-02-08, 01:06
Dzieki.. juz wszycho wiem.. mialem tak na minimum.. ale juz dolalem i jutro rano bede sprawdzal.. a jaki olej lejecie do swoich hondzin?? b mi kumpel powiedzial jak od niego bralem fure ze mam lac pelen syntetyk.. a auto w sumie jest dosc stare bo rocznik 92.. tyle ze malo ma nakulane kilosow.. bo tylko 165 tys.

Jezeli jestes pewny, ze przebieg prawdziwy ;) i ze autko jezdzilo na full syntetyku i oleju bierze malo lub wogole to nadal lej full syntetyka.
W sumie taki olej leje sie do nowych silnikow, z tym przebiegiem jesli nawet jest prawdziwy przezucilbym sie na olej pol syntetyczny. Jaki olej to juz sam musisz zdecydowac, oby tylko nie jakis tani lotos czy orlen. Jezdze na Motulu polsyntetycznym (taki wiekszosc zaleca) i silnik pracuje cicho i spokojnie.

skolopendra
02-02-08, 10:45
ze mam lac pelen syntetyk

skoro tak było, to ja bym trzymał pełen dokąd się da :)



mialem tak na minimum..

no chyba że to minimum będzie co tydzień ;)

Lcfr
02-02-08, 18:17
koniec tego
znów sie zrobił temat o oleju
już chyba setny

autorowi tematu polecam
dolac oleju i czytac forum -szukajka przyjacielem.
nie pisac z CAPSEM...