PDA

Zobacz pełną wersję : Zderzaki



faraon
27-01-08, 09:09
Witam mam prosbe.Moze mi ktos powiedziec czy zderzak przedni i tylni bedzie mi pasowal od Coupe lub Hb do sedana :(

Furious
27-01-08, 09:28
nie

muzammil
27-01-08, 09:48
w 5 gen pasuje-sa roznice tylko w rantach(jakies 3-4 mm).

faraon
27-01-08, 11:05
w 5 gen pasuje-sa roznice tylko w rantach(jakies 3-4 mm).
To pasuje czy nie?? :d Jak z mocowaniami itp

ivan667
27-01-08, 13:07
generalnie nie pasuje, ale z rzezba ktos zakladal wiec sie da, lecz nie plug and play bo sa roznice.
Jedynie coupe i hb sa blizniacze jezeli chodzi o przody

Lcfr
27-01-08, 14:18
Witam mam prosbe.Moze mi ktos powiedziec czy zderzak przedni i tylni bedzie mi pasowal od Coupe lub Hb do sedana :(

ehhhhhhhhh
pisane juz z kilkanascie razy było...
- zderzak przedni - qp i hb są takie same (sedan inny)
- zderzak tylny - sedan i qp są takie same (hb inny)




w 5 gen pasuje-sa roznice tylko w rantach(jakies 3-4 mm).
Nie pisz tak bo nie pasuje w normalny sposób.
sa róznice własnie w rantach i koncówce kierunków (bo inny zarys maja kierunki w sednie a inny w hbi qp- da sie założyc ale zostają "dziury")
Można co prawda zmodzić cos takiego i ludzie założyli zderzak od hb do sedana ale wygląd tego bez spasowania rantów błotników z rantami zderzaka jest moim zdaniem mało profesjonalny
Więc plug and play nie pasuje tylko trzeba rzeźbic...
Mozna znaleźć na forum zdjecia jak ktos to zrobił ale mysle, że zeby to wyglądało ok trzeba pobawic sie z blacharka błotnika.

faraon
27-01-08, 14:36
Witam mam prosbe.Moze mi ktos powiedziec czy zderzak przedni i tylni bedzie mi pasowal od Coupe lub Hb do sedana :(

ehhhhhhhhh
pisane juz z kilkanascie razy było...
- zderzak przedni - qp i hb są takie same (sedan inny)
- zderzak tylny - sedan i qp są takie same (hb inny)




w 5 gen pasuje-sa roznice tylko w rantach(jakies 3-4 mm).
Nie pisz tak bo nie pasuje w normalny sposób.
sa róznice własnie w rantach i koncówce kierunków (bo inny zarys maja kierunki w sednie a inny w hbi qp- da sie założyc ale zostają "dziury")
Można co prawda zmodzić cos takiego i ludzie założyli zderzak od hb do sedana ale wygląd tego bez spasowania rantów błotników z rantami zderzaka jest moim zdaniem mało profesjonalny
Więc plug and play nie pasuje tylko trzeba rzeźbic...
Mozna znaleźć na forum zdjecia jak ktos to zrobił ale mysle, że zeby to wyglądało ok trzeba pobawic sie z blacharka błotnika.
Sorry ale jestem swierzakiem i nieznam sie tak jak wy co pasuje a co nie ;)