PDA

Zobacz pełną wersję : Padlo mi pare bezpiecznikow HELP (5gen)



Mystek
06-11-04, 20:13
W promotorze Vass cos mi grzebal w bezpiecznikach no i teraz nic nie dziala :smile: Ale do rzeczy ...

Moja hondzina byla sprowadzona z Francji i na tej klapce pod kierownica od bezpiecznikow wszystko po francusku i za cholere sie nie lapie co jest co a nie usmiecha mi sie sprawdzac kazdego z nich tak wiec :

Potrzebuje jakis wzor po angielsku chociaz tej wlasnie tabelki zebym mogl se wydrukowac na przyszlosc no albo powiedzcie mi ktore to sa :

1. prawe tylne swiatlo nie dziala
2. Przednie pozycyjne OBA
3. Podswietlenie deski tzn. te cale sterowanie nawiewem no i te dwa guziki od podgrzewania tylnej szyby i swiatla przeciwmgielnego.
4. Zapalniczka dalej nie dziala ...

Franek
06-11-04, 21:12
ja mam podobnie pozycje mi niedzialaja i dlugie jedno normalne swiatlo swieci tylko jedno :roll: kierunek jak wlaczam to dzialaja obydwa a jak wlaczam awarie to niedziala ale z bezpiecznikami juz sie bawilem i nic niedalo niewiem o co chodzi a najlepsze jest to ze wszysko sie rozwalilo od mometu kiedy zobvaczylem ze jeden reflektor troszke wystaje ze swojego miejsca i go umiescilem spowrotem i przykrecilem i teraz zupelnie niewiem co mu sie stalo a i niedzialal mi predkosciomierz ale juz dziala sam sie naprawil :razz:

Furious
06-11-04, 21:56
Skan z mojego manuala: (wersja kanadyjska)
http://www.id103.n-s.pl/download/Cif.rar

Mystek
06-11-04, 22:01
Wielkie dzieki o to chodzilo :!: ;)

LIO
07-11-04, 10:56
sprawdz polaczenia kabli do tej skrzynki z bezpiecznikami, od drugiej strony, tam moze cos nie stykac, bezpieczniki moga byc dobre.
tylna prawa lampa jak sie nie pali to albo zarówka, albo kostka, bo prad chyba idzie najpierw do lewej, a potem do prawej lampy, wiec skoro tamta sie pali to druga tez powinna, wiec bezpiecznik odpada.

Mystek
07-11-04, 13:46
hmm zarowka sprawdzana z reszta sie bede dzis bawil ...